Tunezja
29.11.00, 23 lat
29.11.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Sarra Ata vs. Lexie Stevens - Wzajemne mecze
16.10.17 | Klasyf. | Lexie Stevens | Sarra Ata | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Sarra Ata form & Lexie Stevens form
Sarra Ata - ostatnie mecze
W25+H Tunis - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Morgina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
19.11.18 1. runda klasyf. | vs. Claudia Franze | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Lola Marandel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Likhitha Kalava | 4-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Justine Bryson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
10.09.18 1. runda klasyf. | vs. Daria Kazantseva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.18 Klasyf. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | - | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
04.06.18 Klasyf. | vs. Ayaka Ozeki | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
27.05.18 Klasyf. | vs. Katerina Krizova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
20.05.18 Klasyf. | vs. Maria Vittoria Viviani | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
13.05.18 Klasyf. | vs. Karolayne Da Rosa | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
06.05.18 Klasyf. | vs. Alesya Yakubovich | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Sophie Gerits | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Tamara Tomic | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Alice Viglianisi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.03.18 Klasyf. | vs. Laura Pigossi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Manuella Lisa Nyonda | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.02.18 1. runda klasyf. | vs. Darina Mueller | 5-7, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
08.01.18 Klasyf. | vs. Mouna Bouzgarrou | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.01.18 1. runda klasyf. | vs. Mey Ayari | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.12.17 1. runda klasyf. | vs. Anna Popescu | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
06.11.17 Klasyf. | vs. Maissane Aik Haymoz | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Anja Draskovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
16.10.17 Klasyf. | vs. Lexie Stevens | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Valentine Bacher | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Celestine Avomo Ella | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Anna Maria Procacci | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
22.05.17 Klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
15.05.17 Klasyf. | vs. Zoe Bourbotte | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Lexie Stevens - ostatnie mecze
W40 Skopje - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Lois Boisson | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
23.08.23 2. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Emily Welker | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Georgia Pedone | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Ziodato | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
29.06.23 3. runda | vs. Solana Sierra | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 2. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
21.06.23 2. runda | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 0-1, - Lexie Stevens - krecz | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Carol Zhao | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
16.05.23 Klasyf. | vs. Ayla Aksu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
28.04.23 2. runda | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Zumra Balkan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
10.04.23 Rubber 1 | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu |