MECZ
16.05.19 | 2. runda | Lexie Stevens | Paulina Jastrzebska | 6-1, 6-0 | W15 Tacarigua | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Lexie Stevens | Paulina Jastrzebska | |
1. podanie % | 40/47 (85%) | 18/39 (46%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/40 (70%) | 4/18 (22%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/7 (43%) | 8/21 (38%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/39 (69%) | 16/47 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/86 (67%) | 28/86 (33%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lexie Stevens | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Paulina Jastrzebska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lexie Stevens | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Paulina Jastrzebska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lexie Stevens | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Paulina Jastrzebska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lexie Stevens | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Paulina Jastrzebska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lexie Stevens | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Paulina Jastrzebska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lexie Stevens | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Paulina Jastrzebska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lexie Stevens | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Polska
15.12.97, 26 lat
11675 $
15.12.97, 26 lat
11675 $
Lexie Stevens vs. Paulina Jastrzebska - Wzajemne mecze
16.05.19 | 2. runda | Lexie Stevens | Paulina Jastrzebska | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Tacarigua | halowa |
Lexie Stevens form & Paulina Jastrzebska form
Lexie Stevens - ostatnie mecze
W40 Skopje - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Lois Boisson | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
23.08.23 2. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Emily Welker | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Georgia Pedone | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Ziodato | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
29.06.23 3. runda | vs. Solana Sierra | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 2. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
21.06.23 2. runda | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 0-1, - Lexie Stevens - krecz | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Carol Zhao | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
16.05.23 Klasyf. | vs. Ayla Aksu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
28.04.23 2. runda | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Zumra Balkan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
10.04.23 Rubber 1 | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu |
Paulina Jastrzebska - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Barbora Matusova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Sara Donnini | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
06.07.20 1. runda | vs. Karolina Jaskiewicz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.20 1. runda | vs. Weronika Jasmina Forys | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Katriin Saar | 2-6, 0-2, - Paulina Jastrzebska - krecz | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Petrovic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Oslo - halowa | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Tuana Tinaztepe | 5-7, - Paulina Jastrzebska - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
16.08.19 Ćwierćfinał | vs. Fiona Codino | 3-6, - Paulina Jastrzebska - krecz | szczegóły meczu | |
15.08.19 2. runda | vs. Judith Muraa | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Mahak Jain | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Petra Csabi | 7-63, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Tacarigua - halowa | ||||
21.05.19 1. runda | vs. Sabastiani Leon | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tacarigua - halowa | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Lexie Stevens | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 1. runda | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
23.04.19 Klasyf. | vs. Iana Tishchenko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.04.19 Klasyf. | vs. Katya Malikova | 6-2, 0-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Simona Waltert | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.19 Klasyf. | vs. Denisa Hindova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Pradova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.19 1. runda | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Alise Cernecka | 7-5, 1-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
03.12.18 Klasyf. | vs. Lisa Kung | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stankovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |