MECZ
18.11.17 | Finał | Leonie Kung | Simona Waltert | 6-4, 6-4 | Oslo | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Leonie Kung | Simona Waltert | |
1. podanie % | 63/92 (68%) | 37/62 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/63 (48%) | 18/37 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/29 (59%) | 7/25 (28%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 5/13 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/62 (60%) | 45/92 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 84/154 (55%) | 70/154 (45%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 0 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Leonie Kung vs. Simona Waltert - Wzajemne mecze
26.06.19 | 1. runda | Simona Waltert | Leonie Kung | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Darmstadt | ceglana |
21.06.18 | Ćwierćfinał | Leonie Kung | Simona Waltert | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | Klosters | ceglana |
18.11.17 | Finał | Leonie Kung | Simona Waltert | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Oslo | halowa |
Leonie Kung form & Simona Waltert form
Leonie Kung - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nikol Sevald | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Sophie Chang | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 1-0, Katarina Kozarov - krecz | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Cadence Brace | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Gabriela Lee | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Grace Min | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
21.01.24 Finał | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Robin Montgomery | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Whitney Osuigwe | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Andreea Mitu | 5-7, 7-67, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Simona Waltert - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Amandine Monnot | 6-75, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Hannah Klugman | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Audrey Albie | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Anna Blinkova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Anna Bondar | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Teodorescu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Francisca Jorge | 7-66, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Petra Marcinko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Daria Snigur | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Manon Leonard | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Amarni Banks | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 6-0, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
14.08.23 1. runda | vs. Sabine Lisicki | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Mary Stoiana | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Ana Bogdan | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |