MECZ
04.10.16 | 1. runda | Leonie Kung | Kim Fontana | 4-6, 6-4, 6-1 | Telde | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Leonie Kung | Kim Fontana | |
1. podanie % | 69/95 (73%) | 47/87 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/69 (54%) | 29/47 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/26 (50%) | 9/40 (23%) |
Zdobyte break-ball | 9/16 (56%) | 6/16 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/87 (56%) | 45/95 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 99/182 (54%) | 83/182 (46%) |
Double foul | 3 | 10 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwajcaria
28.07.99, 24 lat
28.07.99, 24 lat
Leonie Kung vs. Kim Fontana - Wzajemne mecze
04.10.16 | 1. runda | Leonie Kung | Kim Fontana | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Telde | ceglana |
Leonie Kung form & Kim Fontana form
Leonie Kung - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nikol Sevald | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Sophie Chang | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 1-0, Katarina Kozarov - krecz | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Cadence Brace | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Gabriela Lee | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Grace Min | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
21.01.24 Finał | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Robin Montgomery | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Whitney Osuigwe | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Andreea Mitu | 5-7, 7-67, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Kim Fontana - ostatnie mecze
Badenweiler - ceglana | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Constance Sibille | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sion - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Caslano - ceglana | ||||
23.08.17 2. runda | vs. Martina Colmegna | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.17 1. runda | vs. Federica Joe Gardella | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Schio - ceglana | ||||
25.07.17 1. runda | vs. Maria Marfutina | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tarvisio - ceglana | ||||
27.06.17 1. runda | vs. Eleni Kordolaimi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.17 Klasyf. | vs. Lara Pedranzini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lenzerheide - ceglana | ||||
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Cristina Mayorova Bakhtina | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
04.05.17 2. runda | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.05.17 1. runda | vs. Katharina Hering | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.05.17 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chiasso - ceglana | ||||
17.04.17 2. runda klasyf. | vs. Alberta Brianti | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Chiara Giaquinta | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Ema Vasic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Mylene Halemai | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
15.03.17 1. runda | vs. Usue Maitane Arconada | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Svetlana Bubnova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Daniela Ciobanu | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.17 Klasyf. | vs. Karolina Novotna (1997) | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
01.11.16 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.16 1. runda klasyf. | vs. Cecilia Pattacini | 2-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.16 Klasyf. | vs. Marcella Cucca | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
24.10.16 Klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-79, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
20.10.16 2. runda | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.16 1. runda | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.10.16 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.16 1. runda klasyf. | vs. Juliette Colard | 1-6, 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Telde - ceglana | ||||
04.10.16 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sion - ceglana | ||||
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Corina Mader | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu |