MECZ
14.01.18 | Finał | Leonie Kung | Emily Appleton | 6-4, 2-6, 6-4 | Fort De | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Leonie Kung | Emily Appleton | |
1. podanie % | 71/95 (75%) | 44/82 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 43/71 (61%) | 27/44 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/24 (46%) | 18/38 (47%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 5/8 (63%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/82 (45%) | 41/95 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 91/177 (51%) | 86/177 (49%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 2 | 9 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Leonie Kung vs. Emily Appleton - Wzajemne mecze
25.09.18 | 1. runda | Leonie Kung | Emily Appleton | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Clermont Ferrand | halowa |
19.01.18 | Półfinał | Leonie Kung | Emily Appleton | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Petit Bourg | twarda |
14.01.18 | Finał | Leonie Kung | Emily Appleton | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | Fort De | twarda |
Leonie Kung form & Emily Appleton form
Leonie Kung - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nikol Sevald | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Sophie Chang | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 1-0, Katarina Kozarov - krecz | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Cadence Brace | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Gabriela Lee | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Grace Min | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
21.01.24 Finał | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Robin Montgomery | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Whitney Osuigwe | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Andreea Mitu | 5-7, 7-67, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Emily Appleton - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Manon Leonard | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Gaelle Desperrier | 6-4, 6-73, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aravane Rezai | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Fiona Ferro | 5-7, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 4-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Freya Christie | 7-64, 7-62 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Noemie Oliveras | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Barbora Palicova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 6-3, 6-71, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Busaad | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 4-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |