Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Indie
19.02.99, 25 lat
19.02.99, 25 lat
Leolia Jeanjean vs. Isha Budwal - Wzajemne mecze
24.06.19 | Klasyf. | Leolia Jeanjean | Isha Budwal | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Cancun | twarda |
Leolia Jeanjean form & Isha Budwal form
Leolia Jeanjean - ostatnie mecze
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Himeno Sakatsume | 7-63, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
25.02.24 Klasyf. | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maya Joint | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Rebecca Marino | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Audrey Albie | 6-74, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Sinja Kraus | 7-63, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Caroline Dolehide | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Eva Lys | 2-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Carole Monnet | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Talia Gibson | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Sara Bejlek | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Petra Marcinko | 0-2, Petra Marcinko - krecz | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Despina Papamichail | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 4-6, 0-2, - Leolia Jeanjean - krecz | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Emeline Dartron | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Hanna Bougouffa | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Celine Naef | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Ashley Lahey | 6-3, 4-6, 0-4, - Leolia Jeanjean - krecz | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
24.09.23 Finał | vs. Petra Marcinko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Isha Budwal - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Brandy Walker | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nadine Abid | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.05.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Alicja Formella | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Beverley Nyangon | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Peres | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 3-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Kamila Kashaeva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.04.23 1. runda klasyf. | vs. Luise Reisel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Hawkshaw | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Jiaqi Wang | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Amelie Gindl | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Carolina Azadinho | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Rio Tsuda | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Liisa Varul | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Pantelic | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
20.06.22 2. runda klasyf. | vs. Yinglak Jittakoat | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Pimmada Thongkum | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Cameron Agapito | 2-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
30.05.22 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Gurugram - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Dakshata Girishkumar Patel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Sameeksha Shroff | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Stefana Lazar | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Iulia Marko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |