MECZ
12.10.15 | 1. runda | Lenka Kuncikova | Dia Evtimova | 6-3, 7-5 | Albena | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lenka Kuncikova | Dia Evtimova | |
1. podanie % | 35/68 (51%) | 35/60 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/35 (77%) | 21/35 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/33 (39%) | 7/25 (28%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/60 (53%) | 28/68 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/128 (56%) | 56/128 (44%) |
Double foul | 9 | 6 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lenka Kuncikova vs. Dia Evtimova - Wzajemne mecze
12.10.15 | 1. runda | Lenka Kuncikova | Dia Evtimova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Albena | ceglana |
Lenka Kuncikova form & Dia Evtimova form
Lenka Kuncikova - ostatnie mecze
Prague - ceglana | ||||
01.09.16 2. runda | vs. Dasha Ivanova | 6-73, 0-2, - Lenka Kuncikova - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.16 1. runda | vs. Nikola Novotna | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
29.06.16 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 0-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Julia Oczachowska | 6-2, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.06.16 Klasyf. | vs. Joanna Zawadzka | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sunrise - ceglana | ||||
25.01.16 1. runda klasyf. | vs. Makenna Jones | 7-5, 7-60 | szczegóły meczu | |
25.01.16 2. runda klasyf. | vs. Dea Herdzelas | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Wesley Chapel - ceglana | ||||
20.01.16 1. runda | vs. Fiona Ferro | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.16 1. runda klasyf. | vs. Sophia Kovalets | Sophia Kovalets - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
18.01.16 2. runda klasyf. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.01.16 Klasyf. | vs. Sharon Fichman | 7-5, 6-72, 6-4 | szczegóły meczu | |
Daytona Beach - ceglana | ||||
11.01.16 1. runda klasyf. | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
02.11.15 1. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.11.15 2. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Albena - ceglana | ||||
12.10.15 1. runda | vs. Dia Evtimova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.10.15 Ćwierćfinał | vs. Cristina Adamescu | 2-6, 6-1, 6-76 | szczegóły meczu | |
12.10.15 2. runda | vs. Julia Helbet | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
05.10.15 2. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.10.15 Ćwierćfinał | vs. Vivian Heisen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.10.15 1. runda | vs. Michaela Boev | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
21.09.15 1. runda | vs. Ksenija Sharifova | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.09.15 2. runda | vs. Polona Rebersak | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
14.09.15 1. runda | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.15 2. runda | vs. Polona Rebersak | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
31.08.15 1. runda | vs. Eva Rutarova | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
10.08.15 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Plzen - ceglana | ||||
03.08.15 1. runda klasyf. | vs. Tereza Prochazkova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sobota / - ceglana | ||||
27.07.15 1. runda klasyf. | vs. Diana Enache | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
13.07.15 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
13.07.15 1. runda klasyf. | vs. Kristina Schmiedlova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Dia Evtimova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu |