MECZ
20.06.17 | 1. runda | Lenka Jurikova | Tena Lukas | 6-3, 3-6, 6-2 | Lenzerheide | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lenka Jurikova | Tena Lukas | |
1. podanie % | 65/92 (71%) | 47/79 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 42/65 (65%) | 27/47 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/27 (48%) | 17/32 (53%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 3/10 (30%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/79 (44%) | 37/92 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 90/171 (53%) | 81/171 (47%) |
Double foul | 5 | 3 |
Asy | 4 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lenka Jurikova vs. Tena Lukas - Wzajemne mecze
20.06.17 | 1. runda | Lenka Jurikova | Tena Lukas | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | Lenzerheide | ceglana |
20.04.15 | Ćwierćfinał | Tena Lukas | Lenka Jurikova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Bol | ceglana |
Lenka Jurikova form & Tena Lukas form
Lenka Jurikova - ostatnie mecze
W15 Oran - ceglana | ||||
18.05.22 2. runda | vs. Lexie Stevens | 5-7, - Lenka Jurikova - krecz | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
20.07.18 Półfinał | vs. Marta Lesniak | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.07.18 Ćwierćfinał | vs. Veronika Vlkovska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.07.18 2. runda | vs. Silvia Njiric | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.07.18 1. runda | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
11.06.18 1. runda | vs. Karolina Kubanova | 0-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Koksijde - ceglana | ||||
08.08.17 1. runda | vs. Albina Khabibulina | 6-3, 2-6, 1-3, - Lenka Jurikova - krecz | szczegóły meczu | |
Bad Saulgau - ceglana | ||||
04.08.17 Ćwierćfinał | vs. Chiara Scholl | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.08.17 2. runda | vs. Jule Niemeier | 4-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.08.17 1. runda | vs. Anastasiya Vasylyeva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Franziska Kommer | 6-0, 3-0, Franziska Kommer - krecz | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Alina Silich | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
19.07.17 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Nina Potocnik | 5-7, 1-2, - Lenka Jurikova - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Reka Farbas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
01.07.17 Półfinał | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.17 Ćwierćfinał | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.06.17 2. runda | vs. Joana Eidukonyte | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.06.17 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Lenzerheide - ceglana | ||||
22.06.17 2. runda | vs. Julia Grabher | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.17 1. runda | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
17.06.17 Finał | vs. Miriam Kolodziejova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.06.17 Półfinał | vs. Aneta Kladivova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.06.17 Ćwierćfinał | vs. Vendula Zovincova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.06.17 2. runda | vs. Katerina Vankova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.06.17 1. runda | vs. Natalie Novotna | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stare Splavy - ceglana | ||||
09.06.17 Ćwierćfinał | vs. Vera Lapko | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.06.17 2. runda | vs. Melanie Stokke | 6-2, 6-73, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.06.17 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova (1999) | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Tena Lukas - ostatnie mecze
Oeiras - ceglana | ||||
17.04.24 2. runda | vs. Bernarda Pera | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.04.24 Klasyf. | vs. Katherine Sebov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Split - ceglana | ||||
03.04.24 2. runda | vs. Rebecca Peterson | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Tara Wurth | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |