MECZ
19.08.16 | Ćwierćfinał | Lenka Jurikova | Dia Evtimova | 6-3, 6-1 | Slovenska Lupca | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lenka Jurikova | Dia Evtimova | |
1. podanie % | 23/52 (44%) | 23/45 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/23 (74%) | 14/23 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/29 (52%) | 4/22 (18%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/45 (60%) | 20/52 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Double foul | 5 | 5 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lenka Jurikova vs. Dia Evtimova - Wzajemne mecze
19.08.16 | Ćwierćfinał | Lenka Jurikova | Dia Evtimova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Slovenska Lupca | ceglana |
28.05.12 | 1. runda | Lenka Jurikova | Dia Evtimova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Maribor | ceglana |
05.07.09 | 2. runda klasyf. | Lenka Jurikova | Dia Evtimova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Budapest | ceglana |
Lenka Jurikova form & Dia Evtimova form
Lenka Jurikova - ostatnie mecze
W15 Oran - ceglana | ||||
18.05.22 2. runda | vs. Lexie Stevens | 5-7, - Lenka Jurikova - krecz | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
20.07.18 Półfinał | vs. Marta Lesniak | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.07.18 Ćwierćfinał | vs. Veronika Vlkovska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.07.18 2. runda | vs. Silvia Njiric | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.07.18 1. runda | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
11.06.18 1. runda | vs. Karolina Kubanova | 0-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Koksijde - ceglana | ||||
08.08.17 1. runda | vs. Albina Khabibulina | 6-3, 2-6, 1-3, - Lenka Jurikova - krecz | szczegóły meczu | |
Bad Saulgau - ceglana | ||||
04.08.17 Ćwierćfinał | vs. Chiara Scholl | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.08.17 2. runda | vs. Jule Niemeier | 4-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.08.17 1. runda | vs. Anastasiya Vasylyeva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Franziska Kommer | 6-0, 3-0, Franziska Kommer - krecz | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Alina Silich | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
19.07.17 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Nina Potocnik | 5-7, 1-2, - Lenka Jurikova - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Reka Farbas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
01.07.17 Półfinał | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.17 Ćwierćfinał | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.06.17 2. runda | vs. Joana Eidukonyte | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.06.17 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Lenzerheide - ceglana | ||||
22.06.17 2. runda | vs. Julia Grabher | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.17 1. runda | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
17.06.17 Finał | vs. Miriam Kolodziejova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.06.17 Półfinał | vs. Aneta Kladivova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.06.17 Ćwierćfinał | vs. Vendula Zovincova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.06.17 2. runda | vs. Katerina Vankova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.06.17 1. runda | vs. Natalie Novotna | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stare Splavy - ceglana | ||||
09.06.17 Ćwierćfinał | vs. Vera Lapko | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.06.17 2. runda | vs. Melanie Stokke | 6-2, 6-73, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.06.17 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova (1999) | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Dia Evtimova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu |