MECZ
13.03.19 | 1. runda | Lena Lutzeier | Alica Rusova | 6-3, 6-1 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lena Lutzeier | Alica Rusova | |
1. podanie % | 39/55 (71%) | 22/52 (42%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/39 (62%) | 10/22 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/16 (44%) | 11/30 (37%) |
Zdobyte break-ball | 6/6 (100%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/52 (60%) | 24/55 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/107 (58%) | 45/107 (42%) |
Double foul | 2 | 7 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lena Lutzeier | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alica Rusova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lena Lutzeier | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Alica Rusova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lena Lutzeier | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Alica Rusova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lena Lutzeier | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Alica Rusova | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lena Lutzeier | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alica Rusova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lena Lutzeier | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Alica Rusova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lena Lutzeier | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Alica Rusova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lena Lutzeier | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Alica Rusova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lena Lutzeier vs. Alica Rusova - Wzajemne mecze
13.03.19 | 1. runda | Lena Lutzeier | Alica Rusova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Lena Lutzeier form & Alica Rusova form
Lena Lutzeier - ostatnie mecze
W25 Florence - twarda | ||||
12.10.21 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 2-6, 6-3, 1-10 | szczegóły meczu | |
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Laura Bryan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
05.10.21 1. runda | vs. Katerina Stewart | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sonja Krtenova | - | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Yvonne Neuwirth | 4-3, - Lena Lutzeier - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 6-1, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
15.07.19 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Melanie Stokke | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Yvonne Neuwirth | 6-4, 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
24.06.19 Klasyf. | vs. Jule Niemeier | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Celine Fritsch | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
01.06.19 Półfinał | vs. Barbara Gatica | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.05.19 Ćwierćfinał | vs. Nina Stadler | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.05.19 2. runda | vs. Ines Murta | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Maria Gomez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
24.05.19 Ćwierćfinał | vs. Chiara Scholl | 7-5, 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
23.05.19 2. runda | vs. Szabina Szlavikovics | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.05.19 Klasyf. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda | vs. Gabriela Horackova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
03.05.19 Ćwierćfinał | vs. Estelle Cascino | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.05.19 2. runda | vs. Sarah Lee | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Laura Ashley | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
24.04.19 Klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.19 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.19 Ćwierćfinał | vs. Indy De Vroome | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.19 2. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 0-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |
Alica Rusova - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-1, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Africa Burillo Berezak | 4-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Carson Branstine | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alessia Popescu | 2-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 4-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Nessa Pratt | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Eloisa Montilla Marin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda | vs. Elizaveta Koklina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Esther Vyrlan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jimena Gomez | 5-7, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.12.22 1. runda | vs. Margaux Komano | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
13.12.22 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.22 2. runda klasyf. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ana Grubor | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Ena Shibahara | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Fredericton - halowa | ||||
10.10.22 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
06.09.22 1. runda | vs. Eleanor Baglow | 6-71, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Danderyd - ceglana | ||||
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Lisa Zaar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.08.22 2. runda | vs. Irina Khromacheva | 6-4, Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda | vs. Isabella Svahn | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Eleanor Baglow | 7-5, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |