MECZ
14.08.17 | 1. runda klasyf. | Lena Greiner | Arevik Tumanyan | 6-3, 6-3 | Leipzig | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Niemcy
27.11.00, 23 lat
27.11.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Armenia
03.11.97, 26 lat
03.11.97, 26 lat
Lena Greiner vs. Arevik Tumanyan - Wzajemne mecze
14.08.17 | 1. runda klasyf. | Lena Greiner | Arevik Tumanyan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Leipzig | ceglana |
Lena Greiner form & Arevik Tumanyan form
Lena Greiner - ostatnie mecze
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Sem Hazes | 0-6, 0-3, - Lena Greiner - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.11.21 Klasyf. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Versace Gatti | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Sofiya Chursina | 7-5, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.11.21 2. runda klasyf. | vs. Daianne Hayashida | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Marina Popova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Oana Gavrila | 6-4, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Tamara Malesevic | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.05.21 Klasyf. | vs. Simona Ogescu | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Georgiadou | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Pauline Courcoux | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Marine Partaud | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Ida Jarlskog | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.02.19 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.19 2. runda | vs. Malene Helgo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.19 1. runda | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Anastazja Rosnowska | Anastazja Rosnowska - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
04.02.19 Klasyf. | vs. Anna Morgina | 6-3, 0-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.18 Klasyf. | vs. Anda Ghinga | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Jovana Vukovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Lara Kaiser | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 0-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Mia Eklund | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Dasha Ivanova | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Alice Tubello | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Arevik Tumanyan - ostatnie mecze
W15 Tbilisi - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Tamari Gagoshidze | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Alina Kozaeva | 4-6, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
13.10.19 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Nynke Hamburg | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ana-Lena Toto | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Sem Wensveen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Chiara Tomasetti | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Lena Greiner | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Noa Liauw A Fong | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kaltenkirchen - ceglana | ||||
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Natalia Pietras | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.17 Klasyf. | vs. Alicia Melosch | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Manacor - ceglana | ||||
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Manacor - ceglana | ||||
06.02.17 2. runda klasyf. | vs. Emilia Gaelle Dejonckheere | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
14.09.15 2. runda | vs. Valentina Kulikova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.09.15 1. runda | vs. Mariam Bayatyan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
08.06.15 2. runda klasyf. | vs. Katerina Kramperova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.06.15 1. runda klasyf. | vs. Valeria Khatsey | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
08.09.14 Klasyf. | vs. Alena Fomina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
11.08.14 1. runda klasyf. | vs. Marcella Cucca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
04.08.14 1. runda klasyf. | vs. Katya Krivoshapov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
30.06.14 1. runda klasyf. | vs. Hana Mortagy | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
09.06.14 2. runda klasyf. | vs. Julia Terziyska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
16.09.13 1. runda klasyf. | vs. Antonina Lysakova | - Arevik Tumanyan - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Heraklion - dywanowa | ||||
15.04.13 1. runda klasyf. | vs. Ivana Kopsova | 7-5, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - dywanowa | ||||
08.04.13 1. runda klasyf. | vs. Helene Meuleman | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |