MECZ
08.01.18 | 1. runda | Lea Tholey | Amy Zhu | 6-3, 7-65 | Fort De | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lea Tholey | Amy Zhu | |
1. podanie % | 45/74 (61%) | 37/72 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/45 (67%) | 21/37 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/29 (69%) | 20/35 (57%) |
Zdobyte break-ball | 2/5 (40%) | 1/9 (11%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/72 (43%) | 24/74 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 81/146 (55%) | 65/146 (45%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy | 2 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lea Tholey vs. Amy Zhu - Wzajemne mecze
08.01.18 | 1. runda | Lea Tholey | Amy Zhu | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | Fort De | twarda |
Lea Tholey form & Amy Zhu form
Lea Tholey - ostatnie mecze
W15 Duffel - ceglana | ||||
20.08.22 Półfinał | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Amelie Van Impe | 6-2, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Berta Bonardi | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Lea Ribourdouille | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Maya Bordereau | 2-3, - Lea Tholey - krecz | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Agnese Zapelli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Mirra Andreeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.22 Klasyf. | vs. Alice Rame | 5-7, 7-62, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Oceane Babel | 2-6, 7-65, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
20.06.22 Klasyf. | vs. Jade Bornay | 4-6, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Laura Galdano | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
14.06.22 Klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.06.22 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
06.06.22 1. runda klasyf. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Marrakech - ceglana | ||||
23.03.22 1. runda | vs. Melania Delai | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.22 Klasyf. | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Marrakech - ceglana | ||||
17.03.22 2. runda | vs. Mirra Andreeva | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.22 1. runda | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.22 Klasyf. | vs. Mia Mack | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.03.22 2. runda klasyf. | vs. Elisa Patta | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Audrey Albie | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 1-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Karman Kaur Thandi | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
04.10.21 Klasyf. | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
16.09.21 Ćwierćfinał | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-77, 6-73 | szczegóły meczu | |
15.09.21 2. runda | vs. Jenifer Anger | 6-72, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.09.21 1. runda | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - ceglana | ||||
06.09.21 Klasyf. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Amy Zhu - ostatnie mecze
W15 Telde - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Isabelle Cherny | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Loes Ebeling Koning | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Africa Burillo Berezak | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.04.24 2. runda | vs. Caroline Werner | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Veronika Podrez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Margot Phanthala | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Kayla Cross | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Natalia Castaneda Guerrero | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Ce | 6-76, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Pauline Payet | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Raveena Kingsley | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Martina Okalova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Scarlett Nicholson | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Ariana Arseneault | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Carolyn Ansari | 7-64, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Lincer | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Mary Lewis | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mariya Dobreva | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Julieta Estable | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |