Austria
16.01.99, 25 lat
16.01.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Radina Rakic vs. Lea Boskovic - Wzajemne mecze
14.10.18 | 1. runda klasyf. | Lea Boskovic | Radina Rakic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Radina Rakic form & Lea Boskovic form
Radina Rakic - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Aggeliki Efthimiou | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Martyna Kubka | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anita Wagner | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Federica Rossi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
17.09.18 1. runda klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
10.09.18 1. runda klasyf. | vs. Siqi Cao | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Horb - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Silvia Njiric | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Laura Gulbe | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Verbier - ceglana | ||||
24.06.18 Klasyf. | vs. Victoria Subev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Klosters - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Michele Temperli | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Carmen Schultheiss | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Tijana Svitlica | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
05.05.18 2. runda klasyf. | vs. Yasmeen Ghaoui | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
15.04.18 1. runda klasyf. | vs. Claudia Giovine | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
09.04.18 1. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
01.04.18 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
27.03.18 2. runda klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
19.03.18 1. runda klasyf. | vs. Jelena Simic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
13.03.18 1. runda klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Caslano - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Valentina Giavazzi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Montreux - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
08.08.17 1. runda | vs. Pia Konig | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |
Lea Boskovic - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
08.02.24 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Katie Swan | Katie Swan - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
19.11.23 Finał | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
03.11.23 Półfinał | vs. Ella Seidel | 6-76, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jule Niemeier | 6-1, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |