INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nora Niedmers vs. Lea Boskovic - Wzajemne mecze
07.03.18 | 1. runda | Lea Boskovic | Nora Niedmers | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
31.01.18 | 1. runda | Lea Boskovic | Nora Niedmers | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Nora Niedmers form & Lea Boskovic form
Nora Niedmers - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
22.01.20 2. runda | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.01.20 1. runda | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.01.20 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Joanna Tomera | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Ortisei - halowa | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oslo - halowa | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Malene Helgo | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Albina Khabibulina | 3-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
10.06.19 Klasyf. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Alina Silich | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Paulina Milosavljevic | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Barletta - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Alexa Noel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.02.19 Klasyf. | vs. Emily Casteleyn | 7-69, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
13.02.19 1. runda | vs. Zeel Desai | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
21.12.18 Półfinał | vs. Simona Waltert | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.12.18 Ćwierćfinał | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.12.18 2. runda | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.12.18 1. runda | vs. Klara Ondrejcekova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.12.18 Klasyf. | vs. Eleonora Canovi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Marion Viertler | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
31.10.18 2. runda | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ofakim - twarda | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Yuval Keren | - | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
12.09.18 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
06.09.18 2. runda | vs. Nina Stadler | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Andrina Peer | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sandelfjord - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Ina Kaufinger | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
02.07.18 2. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Lea Boskovic - ostatnie mecze
W35 Helsinki - halowa | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
08.02.24 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Katie Swan | Katie Swan - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
19.11.23 Finał | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
03.11.23 Półfinał | vs. Ella Seidel | 6-76, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jule Niemeier | 6-1, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |