INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Josephine Boualem vs. Lea Boskovic - Wzajemne mecze
25.01.18 | 2. runda | Lea Boskovic | Josephine Boualem | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Josephine Boualem form & Lea Boskovic form
Josephine Boualem - ostatnie mecze
W15 Almada - twarda | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Rita Colyer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
31.08.20 2. runda klasyf. | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
18.08.20 Klasyf. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.08.20 2. runda klasyf. | vs. Mariana Campino | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
12.03.20 1. runda | vs. Kisa Yoshioka | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.02.20 Klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Darya Shvartsmann | 6-2, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Laura Svatikova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Ines Murta | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.20 Klasyf. | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.12.19 Półfinał | vs. Laura Schaeder | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.12.19 1. runda | vs. Nicole Nadel | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Zlatarova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 6-3, 2-0, Anjana Suresh - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Melania Delai | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Sathwika Sama | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Jasmin Jebawy | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Louise Lampla | 3-6, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu |
Lea Boskovic - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
08.02.24 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Katie Swan | Katie Swan - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
19.11.23 Finał | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
03.11.23 Półfinał | vs. Ella Seidel | 6-76, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jule Niemeier | 6-1, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |