INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Camilla Scala vs. Lea Boskovic - Wzajemne mecze
05.04.18 | 2. runda | Lea Boskovic | Camilla Scala | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Camilla Scala form & Lea Boskovic form
Camilla Scala - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
01.07.20 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.06.20 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 0-4, - Camilla Scala - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
21.09.19 Półfinał | vs. Martina Trevisan | 0-6, 0-3, - Camilla Scala - krecz | szczegóły meczu | |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 7-60, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Valentyna Ivakhnenko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.19 2. runda | vs. Verena Meliss | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.19 1. runda | vs. Claire Liu | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Stefania Rubini | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Bagnatica - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Amandine Hesse | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Malene Helgo | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ginevra Aprea | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Cordenons - ceglana | ||||
10.08.19 Półfinał | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.19 2. runda | vs. Francesca Jones | Francesca Jones - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.08.19 1. runda | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sezze - ceglana | ||||
01.08.19 1. runda | vs. Maria Marfutina | 1-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Schio - ceglana | ||||
27.07.19 Półfinał | vs. Manca Pislak | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.07.19 2. runda | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Imola - dywanowa | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Eleni Kordolaimi | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Torino - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Mayar Sherif | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-72, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Biella - ceglana | ||||
02.07.19 Klasyf. | vs. Martina Colmegna | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |
Lea Boskovic - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
08.02.24 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Katie Swan | Katie Swan - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
19.11.23 Finał | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
03.11.23 Półfinał | vs. Ella Seidel | 6-76, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jule Niemeier | 6-1, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |