MECZ
24.04.19 | 1. runda klasyf. | Lea Boskovic | Barbara Dessolis | 6-4, 6-3 | W25 Santa | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
21.09.01, 22 lat
10605 $
21.09.01, 22 lat
10605 $
Lea Boskovic vs. Barbara Dessolis - Wzajemne mecze
24.04.19 | 1. runda klasyf. | Lea Boskovic | Barbara Dessolis | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Santa | ceglana |
Lea Boskovic form & Barbara Dessolis form
Lea Boskovic - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
08.02.24 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Katie Swan | Katie Swan - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
19.11.23 Finał | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
03.11.23 Półfinał | vs. Ella Seidel | 6-76, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jule Niemeier | 6-1, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Barbara Dessolis - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 0-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Manon Arcangioli | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sofia Drohomyretska | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 Klasyf. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-5, 2-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Martina Medina Hernandez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Fernanda Astete | 6-0, 3-1, Fernanda Astete - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Enola Chiesa | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marcella Dessolis | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 2-6, 7-64, 3-10 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Schubries | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Lavinia Morreale | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Michika Ozeki | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Matilde Mariani | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Anne Schaefer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Marusinova | 2-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Melania Delai | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Marcella Dessolis | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Leonie Kung | 6-3, 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Caterina Odorizzi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |