MECZ
20.09.19 | Ćwierćfinał | Lea Boskovic | Anastasiya Komardina | 7-66, - krecz | W25 Arad | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lea Boskovic | Anastasiya Komardina | |
1. podanie % | 39/47 (83%) | 29/43 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/39 (62%) | 17/29 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/8 (38%) | 6/14 (43%) |
Zdobyte break-ball | 2/2 (100%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 20/43 (47%) | 20/47 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 47/90 (52%) | 43/90 (48%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lea Boskovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Anastasiya Komardina | |
0-0 | ||
Lea Boskovic | 1-2 | |
Lea Boskovic | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lea Boskovic | 3-4 | |
0-0 | ||
3-5 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Lea Boskovic | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Anastasiya Komardina | |
Lea Boskovic | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-1, 4-1, 5-2, 5-3, 5-4, 6-6 | ||
7-66 |
2 | ||
Lea Boskovic | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lea Boskovic vs. Anastasiya Komardina - Wzajemne mecze
20.09.19 | Ćwierćfinał | Lea Boskovic | Anastasiya Komardina | 7-66, Anastasiya Komardina - krecz | szczegóły meczu | W25 Arad | ceglana |
Lea Boskovic form & Anastasiya Komardina form
Lea Boskovic - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
08.02.24 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Katie Swan | Katie Swan - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
19.11.23 Finał | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
03.11.23 Półfinał | vs. Ella Seidel | 6-76, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jule Niemeier | 6-1, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Anastasiya Komardina - ostatnie mecze
W25 Sozopol - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
05.10.22 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
21.10.20 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Cherbourg - halowa | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.09.20 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
14.09.20 Klasyf. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Aubane Droguet | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
08.09.20 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
30.08.20 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
21.08.20 Ćwierćfinał | vs. Alice Rame | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
20.08.20 2. runda | vs. Anna Siskova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
08.08.20 1. runda klasyf. | vs. Kaja Juvan | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
01.08.20 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.07.20 1. runda | vs. Alice Tubello | 6-4, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-3, 5-4 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
02.03.20 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.20 Klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Taisya Pachkaleva | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Amina Anshba | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |