MECZ
12.08.20 | 1. runda | Layne Sleeth | Dasha Ivanova | 6-2, 6-2 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-40, 40-40 | ||
Layne Sleeth | 0-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-A | ||
Layne Sleeth | 1-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 0-0, 30-0, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40, 40-40, A-40[BP], 0-0 | ||
Layne Sleeth | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-2 | Dasha Ivanova | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30[BP], 40-A, 0-0, 30-0, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Layne Sleeth | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, 0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
4-4 | Dasha Ivanova | |
0-0, 0-30, 30-30, 30-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Layne Sleeth | 5-4 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
5-5 | Dasha Ivanova | |
0-0 | ||
Layne Sleeth | 6-5 | |
0-0, 0-15 | ||
(0) | Dasha Ivanova | |
0-0, 0-1, 0-3, 2-4, 2-5, 3-6, 5-6 | ||
Layne Sleeth | (1) | |
0-0, 0-1, 0-3, 2-4, 2-5, 3-6, 5-6 | ||
(3) | Dasha Ivanova | |
0-0, 0-1, 0-3, 2-4, 2-5, 3-6, 5-6 | ||
Layne Sleeth | (4) | |
0-0, 0-1, 0-3, 2-4, 2-5, 3-6, 5-6 | ||
(5) | Dasha Ivanova | |
0-0, 0-1, 0-3, 2-4, 2-5, 3-6, 5-6 | ||
(6) | Dasha Ivanova | |
0-0, 0-1, 0-3, 2-4, 2-5, 3-6, 5-6 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Dasha Ivanova | |
0-0 | ||
Layne Sleeth | 0-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-40, A-40 | ||
Layne Sleeth | 0-2 | |
0-0, 0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
0-3 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Layne Sleeth | 0-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 0-0, 30-0, 40-15 | ||
0-5 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], A-40[BP], 0-0, 15-15, 15-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Layne Sleeth | 1-5 | |
0-0, 0-0, 15-15, 30-15, 40-30, A-40 | ||
1-6 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
1 | ||
0-0 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-40, 40-40 | ||
Layne Sleeth | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-A | ||
Layne Sleeth | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 0-0, 30-0, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Layne Sleeth | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 0-0 | ||
4-1 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-15, 30-15, 0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Layne Sleeth | 5-1 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30, 40-A[BP], 0-0, 30-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-2 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-40, 0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
6-2 |
2 | ||
Layne Sleeth | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Dasha Ivanova | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Layne Sleeth | 1-1 | |
0-0, 0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
1-2 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Layne Sleeth | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 0-0, 30-0, 40-15 | ||
3-2 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], A-40[BP], 0-0, 15-15, 15-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Layne Sleeth | 4-2 | |
0-0, 0-0, 15-15, 30-15, 40-30, A-40 | ||
5-2 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Layne Sleeth vs. Dasha Ivanova - Wzajemne mecze
12.08.20 | 1. runda | Layne Sleeth | Dasha Ivanova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
23.06.20 | 1. runda | Dasha Ivanova | Layne Sleeth | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu |
Layne Sleeth form & Dasha Ivanova form
Layne Sleeth - ostatnie mecze
W75+H Vero - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Elvina Kalieva | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Angella Okutoyi | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Allura Zamarripa | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Francisca Jorge | 6-711, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Elva Andrea Brindis Sanchez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Maria Navarro Oliva | 4-6, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Maria Dominique Fuenzalida Higareda | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Kira Pavlova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Arina Rodionova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Rhea Verma | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Louisa Chirico | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Tori Kinard | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Caroline Romeo | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Annette Robertson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jessica Cantrell Jessica Cantrell | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Wakana Sonobe | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Florentine Dekkers | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Katie Codd | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Granby - twarda | ||||
17.07.23 1. runda | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saskatoon - twarda | ||||
10.07.23 1. runda | vs. Stacey Fung | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sumter - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Dasha Ivanova - ostatnie mecze
W15 Montreal - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Jessie Aney | 7-63, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ellie Daniels | 6-3, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Brossard - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Jada Bui | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 4-1, Ana Paula Neffa De Los Rios - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Jenna Defalco | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-68, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 6-0, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Suha Lee | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
03.09.23 Finał | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Hikaru Sato | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Eunhye Lee | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Yanni Liu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. On Yu Choi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Hikaru Sato | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Lunda Kumhom | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Pimmada Thongkum | 6-74, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Anja Nayar | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
11.06.23 Finał | vs. Patcharin Cheapchadej | 7-63, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu |