MECZ
20.03.18 | 1. runda | Lauren Marker | Ching-Wen Hsu | 6-1, 6-3 | Tel Aviv | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lauren Marker | Ching-Wen Hsu | |
1. podanie % | 41/65 (63%) | 34/58 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/41 (73%) | 17/34 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/24 (42%) | 9/24 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/58 (55%) | 25/65 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/123 (59%) | 51/123 (41%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ching-Wen Hsu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lauren Marker | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ching-Wen Hsu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lauren Marker | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Ching-Wen Hsu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lauren Marker | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Ching-Wen Hsu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Lauren Marker | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ching-Wen Hsu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lauren Marker | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Ching-Wen Hsu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lauren Marker | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Ching-Wen Hsu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Lauren Marker | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Ching-Wen Hsu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lauren Marker | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lauren Marker vs. Ching-Wen Hsu - Wzajemne mecze
20.03.18 | 1. runda | Lauren Marker | Ching-Wen Hsu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Tel Aviv | twarda |
Lauren Marker form & Ching-Wen Hsu form
Lauren Marker - ostatnie mecze
Naples - ceglana | ||||
28.05.18 1. runda klasyf. | vs. Victoria Hu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Jackson - ceglana | ||||
04.04.18 1. runda | vs. Tamaryn Hendler | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.04.18 2. runda klasyf. | vs. Brittany Collens | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.04.18 Klasyf. | vs. Sophia Hatton | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.04.18 1. runda klasyf. | vs. Akiko Okuda | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
22.03.18 2. runda | vs. Madeleine Kobelt | 2-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.18 1. runda | vs. Ching-Wen Hsu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ramat Hasharon - twarda | ||||
13.03.18 1. runda | vs. Helene Scholsen | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Naomi Broady | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rancho Santa - twarda | ||||
20.02.18 2. runda klasyf. | vs. Ingrid Neel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.18 1. runda klasyf. | vs. Jovana Jovic | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Surprise - twarda | ||||
15.02.18 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-64, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Petit Bourg - twarda | ||||
17.01.18 2. runda | vs. Caty McNally | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.01.18 1. runda | vs. Mara Schmidt | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Fort De - twarda | ||||
11.01.18 Ćwierćfinał | vs. Salma Ewing | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.18 2. runda | vs. Lea Tholey | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.01.18 1. runda | vs. Athalis-Dimitra Kratouni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Toronto - halowa | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Tamaryn Hendler | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Saguenay - halowa | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Arushi Gupta | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Safiya Carrington | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Templeton - twarda | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Hannah Zhao | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Redding - twarda | ||||
15.09.17 2. runda | vs. Katie Swan | 6-73, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.17 1. runda | vs. Piia Suomalainen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Vivian Glozman | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.09.17 Klasyf. | vs. Mayar Sherif | 7-67, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Yifei Yang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
10.08.17 Ćwierćfinał | vs. Yue Yuan | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Ching-Wen Hsu - ostatnie mecze
Taipei - dywanowa | ||||
12.11.19 1. runda | vs. Storm Hunter | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Taipei - twarda | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ying Zhang | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Ramu Ueda | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Mana Kawamura | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Osaka - twarda | ||||
08.04.19 Klasyf. | vs. Risa Ushijima | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Chie Kezuka | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kashiwa - twarda | ||||
31.03.19 1. runda klasyf. | vs. Meiling Wang | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Launceston - twarda | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 6-1, 10-2 | szczegóły meczu | |
28.01.19 Klasyf. | vs. Leylah Annie Fernandez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Kai-Chen Chang | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Templeton - twarda | ||||
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ana Veselinovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lubbock - twarda | ||||
17.09.18 Klasyf. | vs. Paula Cristina Goncalves | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.09.18 2. runda klasyf. | vs. Camila Romero | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 1-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tsukuba - twarda | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Rina Saigo | 6-3, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
12.08.18 Klasyf. | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
05.08.18 Klasyf. | vs. Lou Brouleau | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Natasha Palha | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
16.07.18 1. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 0-5, - Ching-Wen Hsu - krecz | szczegóły meczu | |
15.07.18 Klasyf. | vs. Dabin Kim | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-77, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Zuzana Zlochova | 6-4, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 Klasyf. | vs. Julia Vulpio | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sirinat Niyomsub | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Daegu - twarda | ||||
23.06.18 Półfinał | vs. Misaki Doi | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.06.18 Ćwierćfinał | vs. Na-Ri Kim | 4-6, 7-5, 4-0, Na-Ri Kim - krecz | szczegóły meczu | |
21.06.18 2. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 2-6, 6-3, 5-5, Ya-Hsuan Lee - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.18 1. runda | vs. Megumi Nishimoto | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kofu - twarda | ||||
14.06.18 2. runda | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |