MECZ
19.04.19 | Ćwierćfinał | Lauren Davis | Sofya Zhuk | 3-0, - krecz | W80 Dothan | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lauren Davis | Sofya Zhuk | |
1. podanie % | 4/5 (80%) | 13/17 (76%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 4/4 (100%) | 5/13 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 0/1 (0%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 11/17 (65%) | 1/5 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 15/22 (68%) | 7/22 (32%) |
Double foul | ||
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lauren Davis vs. Sofya Zhuk - Wzajemne mecze
19.04.19 | Ćwierćfinał | Lauren Davis | Sofya Zhuk | 3-0, Sofya Zhuk - krecz | szczegóły meczu | W80 Dothan | ceglana |
17.11.18 | Półfinał | Lauren Davis | Sofya Zhuk | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Houston | twarda |
Lauren Davis form & Sofya Zhuk form
Lauren Davis - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Mayar Sherif | 6-4, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
30.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sachia Vickery | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
17.09.23 1. runda | vs. Alycia Parks | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Kaja Juvan | 7-63, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda | vs. Danka Kovinic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Sloane Stephens | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ann Li | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Washington - twarda | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Belinda Bencic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda | vs. Sloane Stephens | 7-68, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.07.23 Klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 1-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alana Smith | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
03.07.23 1. runda | vs. Jessica Pegula | 2-6, 7-68, 3-6 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
26.06.23 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 Klasyf. | vs. Tereza Martincova | 7-62, 7-67 | szczegóły meczu | |
24.06.23 1. runda klasyf. | vs. Diane Parry | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
19.06.23 1. runda | vs. Caty McNally | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 0-1, - Lauren Davis - krecz | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Lin Zhu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
26.05.23 Półfinał | vs. Anna Blinkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.05.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda | vs. Viktoriya Tomova | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.05.23 1. runda | vs. Sarah Iliev | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Reus - ceglana | ||||
06.05.23 Półfinał | vs. Sorana Cirstea | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.05.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.05.23 2. runda | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Julia Grabher | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
03.04.23 1. runda | vs. Katherine Sebov | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Sofya Zhuk - ostatnie mecze
London - trawiasta | ||||
25.06.19 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 6-72, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
15.06.19 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Pliskova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
26.05.19 1. runda | vs. Laura Siegemund | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.05.19 Klasyf. | vs. Greetje Minnen | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.05.19 2. runda klasyf. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda klasyf. | vs. Arantxa Rus | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
17.05.19 Ćwierćfinał | vs. Anna Kalinskaya | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Marie Benoit | 6-4, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
14.05.19 1. runda | vs. Amandine Hesse | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Usue Maitane Arconada | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Dothan - ceglana | ||||
19.04.19 Ćwierćfinał | vs. Lauren Davis | 0-3, - Sofya Zhuk - krecz | szczegóły meczu | |
18.04.19 2. runda | vs. Deniz Khazaniuk | 7-66, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.04.19 1. runda | vs. Madison Brengle | 6-74, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
06.04.19 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
30.03.19 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kichenok | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
13.03.19 2. runda | vs. Veronika Kudermetova | 4-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda | vs. Alize Cornet | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
24.02.19 Klasyf. | vs. Varvara Flink | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.02.19 1. runda klasyf. | vs. Reka-Luca Jani | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Newport Beach - twarda | ||||
23.01.19 2. runda | vs. Katherine Sebov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.19 2. runda klasyf. | vs. Christina Mchale | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.19 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
28.12.18 1. runda klasyf. | vs. Andrea Petkovic | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Houston - twarda | ||||
17.11.18 Półfinał | vs. Lauren Davis | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.11.18 Ćwierćfinał | vs. Heather Watson | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.18 2. runda | vs. Dalma Galfi | 4-2, Dalma Galfi - krecz | szczegóły meczu | |
12.11.18 1. runda | vs. Grace Min | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Las Vegas - twarda | ||||
07.11.18 1. runda | vs. Giuliana Olmos | 7-64, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Macon - twarda | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
14.10.18 2. runda klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |