MECZ
20.05.09 | 1. runda klasyf. | Lauren Albanese | Ksenia Palkina | 6-3, 2-6, 6-1 | Paris | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lauren Albanese | Ksenia Palkina | |
1. podanie % | 65/85 (76%) | 46/78 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/65 (49%) | 21/46 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/20 (40%) | 15/32 (47%) |
Zdobyte break-ball | 8/13 (62%) | 6/13 (46%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/78 (54%) | 44/85 (52%) |
Zdobyte punkty – razem | 82/163 (50%) | 81/163 (50%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lauren Albanese vs. Ksenia Palkina - Wzajemne mecze
20.05.09 | 1. runda klasyf. | Lauren Albanese | Ksenia Palkina | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | Paris | ceglana |
Lauren Albanese form & Ksenia Palkina form
Lauren Albanese - ostatnie mecze
Norman - twarda | ||||
15.11.17 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Makinohara - dywanowa | ||||
11.10.17 1. runda | vs. Yukina Saigo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
27.09.17 1. runda | vs. Naiktha Bains | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Penrith - twarda | ||||
22.09.17 Ćwierćfinał | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.09.17 Półfinał | vs. Olivia Rogowska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.17 2. runda | vs. Mai Minokoshi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.09.17 1. runda | vs. Ramu Ueda | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guiyang - twarda | ||||
13.09.17 2. runda | vs. Fangzhou Liu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.09.17 1. runda | vs. Shilin Xu | 6-3, 1-0, Shilin Xu - krecz | szczegóły meczu | |
Kyoto - halowa | ||||
07.09.17 Ćwierćfinał | vs. Haruka Kaji | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.17 2. runda | vs. Megumi Nishimoto | 6-4, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.17 1. runda | vs. Chihiro Takayama | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nanao - dywanowa | ||||
31.08.17 2. runda | vs. Katy Dunne | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.08.17 1. runda | vs. Momoko Kobori | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Fort Worth - twarda | ||||
04.08.17 Ćwierćfinał | vs. Emiliana Arango | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.08.17 2. runda | vs. Jessica Failla | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Katie Swan | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Naples - ceglana | ||||
19.05.17 Ćwierćfinał | vs. Usue Maitane Arconada | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.05.17 2. runda | vs. Emina Bektas | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.05.17 1. runda | vs. Charlotte Robillard-Millette | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
Naples - ceglana | ||||
09.05.17 1. runda | vs. Taylor Townsend | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
02.05.17 1. runda | vs. Michelle Larcher De Brito | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Charlottesville - ceglana | ||||
26.04.17 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Harbour - ceglana | ||||
13.04.17 2. runda | vs. Madison Brengle | 0-3, - Lauren Albanese - krecz | szczegóły meczu | |
12.04.17 1. runda | vs. Nicole Coopersmith | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Jackson - ceglana | ||||
06.04.17 2. runda | vs. Chieh-Yu Hsu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.04.17 1. runda | vs. Chiara Scholl | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
Shenzhen - twarda | ||||
16.11.16 2. runda | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.11.16 1. runda | vs. Tereza Martincova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Toronto - halowa | ||||
31.10.16 1. runda | vs. Nicole Frenkel | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |
Ksenia Palkina - ostatnie mecze
W25 Clermont - halowa | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Lou Brouleau | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 St. - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Lara Escauriza | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 2. runda klasyf. | vs. Emily Welker | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Joanne Zuger | 6-4, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-74, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Akgul Amanmuradova | 7-64, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Nur - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Kwan Yau Ng | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Danel Ashirova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
08.07.19 Klasyf. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.05.19 Ćwierćfinał | vs. Gebriela Mihaylova | 1-2, - Ksenia Palkina - krecz | szczegóły meczu | |
23.05.19 2. runda | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-615, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Khimki - halowa | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 0-3, - Ksenia Palkina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.04.19 Ćwierćfinał | vs. Manca Pislak | 2-6, 0-2, - Ksenia Palkina - krecz | szczegóły meczu | |
25.04.19 2. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 0-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Svenja Ochsner | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.19 2. runda | vs. Xenia Knoll | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.19 1. runda | vs. Anna Ukolova | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu |