MECZ
18.11.19 | 2. runda klasyf. | Laura Svatikova | Sonay Kartal | 7-5, 7-64 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Laura Svatikova vs. Sonay Kartal - Wzajemne mecze
18.11.19 | 2. runda klasyf. | Laura Svatikova | Sonay Kartal | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
14.11.19 | 1. runda | Sonay Kartal | Laura Svatikova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Laura Svatikova form & Sonay Kartal form
Laura Svatikova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - krecz | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
22.05.23 Klasyf. | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - krecz | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Sonay Kartal - ostatnie mecze
W75+H Porto - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
14.01.24 Finał | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-0, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Barbora Palicova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Bronte Murgett | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Leolia Jeanjean | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Eden Silva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
17.09.23 Finał | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Amarni Banks | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Fangran Tian | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Luca Udvardy | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Madison Keys | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
26.06.23 1. runda | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
23.06.23 Półfinał | vs. Emma Navarro | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 Ćwierćfinał | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
12.06.23 1. runda | vs. Magdalena Frech | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 Klasyf. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Kenin | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Katie Boulter | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-2, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |