INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Laura Siegemund vs. Yulia Putintseva - Wzajemne mecze
23.02.21 | 1. runda | Yulia Putintseva | Laura Siegemund | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Adelaide | twarda |
07.04.14 | Finał | Laura Siegemund | Yulia Putintseva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Pelham | ceglana |
Laura Siegemund form & Yulia Putintseva form
Laura Siegemund - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Darja Semenistaja | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Robin Montgomery | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
10.02.24 Klasyf. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 3-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Kasatkina | - | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Ana Bogdan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 6-71, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Katerina Siniakova | - | szczegóły meczu | |
20.10.23 2. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Xinyu Wang | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Lin Zhu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Diana Shnaider | 6-2, 3-0, Diana Shnaider - krecz | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Meiling Wang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Cori Gauff | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Klasyf. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alize Cornet | 6-3, 6-76, 2-5, - Laura Siegemund - krecz | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
30.07.23 Finał | vs. Iga Swiatek | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Ćwierćfinał | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Półfinał | vs. Tatjana Maria | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Yulia Putintseva - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
26.03.24 Ćwierćfinał | vs. Victoria Azarenka | 6-74, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 4. runda | vs. Anhelina Kalinina | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
23.03.24 3. runda | vs. Greetje Minnen | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Liudmila Samsonova | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
12.03.24 4. runda | vs. Iga Swiatek | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 3. runda | vs. Madison Keys | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.03.24 2. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
17.02.24 Klasyf. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 6-711, 4-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 7-63, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Xinyu Wang | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. Viktorija Golubic | 7-60, 7-61 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Thasaporn Naklo | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Yue Yuan | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Marie Bouzkova | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Kimberly Birrell | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Xinyu Wang | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 | vs. Tamara Zidansek | 2-6, 6-2, Tamara Zidansek - krecz | szczegóły meczu | |
09.11.23 | vs. Kimberly Birrell | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Anna Blinkova | 4-6, 6-2, 1-5, - Yulia Putintseva - krecz | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
03.10.23 2. runda | vs. Caroline Garcia | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda | vs. Marie Bouzkova | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Klasyf. | vs. Elina Avanesyan | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |