INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Giorgia Marchetti vs. Laura Siegemund - Wzajemne mecze
nie znaleziono żadnego meczu |
Giorgia Marchetti form & Laura Siegemund form
Giorgia Marchetti - ostatnie mecze
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Yuki Naito | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Anna Ureke | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 1-2, - Giorgia Marchetti - krecz | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Miriana Tona | 6-3, 4-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W60+H Stare - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Paula Kania | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.06.19 Klasyf. | vs. Veronika Vlkovska | 6-70, 7-63, 10-5 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Katerina Filip | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60+H Rome - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Caregaro | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Wiesbaden - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.19 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
26.03.19 Klasyf. | vs. Federica Rossi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Lisa Sabino | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
21.12.18 Ćwierćfinał | vs. Angelica Raggi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.12.18 2. runda | vs. Jade Bornay | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.12.18 1. runda | vs. Joanne Zuger | 7-65, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sant Cugat - ceglana | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
11.10.18 1. runda | vs. Gabriela Ce | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.18 Klasyf. | vs. Eleni Kordolaimi | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
18.09.18 1. runda | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.09.18 Klasyf. | vs. Julia Lohoff | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 6-0, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bagnatica - ceglana | ||||
26.08.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Dalma Galfi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Laura Siegemund - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
23.04.24 Klasyf. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Tyra Caterina Grant | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Marta Kostyuk | 3-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
13.04.24 | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.04.24 Rubber 1 | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Marie Bouzkova | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Francesca Jones | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Darja Semenistaja | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Robin Montgomery | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
10.02.24 Klasyf. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 3-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Kasatkina | - Laura Siegemund - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Ana Bogdan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 6-71, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Katerina Siniakova | - Laura Siegemund - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
20.10.23 2. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Xinyu Wang | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Lin Zhu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Diana Shnaider | 6-2, 3-0, Diana Shnaider - krecz | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Meiling Wang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |