MECZ
19.06.20 | 1. runda | Laura Siegemund | Anna Zaja | 2-6, 7-67, 6-1 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Anna Zaja | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Laura Siegemund | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-0 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Laura Siegemund | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-30, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Anna Zaja | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Laura Siegemund | 2-3 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40 | ||
Laura Siegemund | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 40-40 | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Anna Zaja | |
0-0 | ||
Laura Siegemund | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 40-40 | ||
Laura Siegemund | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-30 | ||
2-2 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Laura Siegemund | 2-3 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40 | ||
Laura Siegemund | 3-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Laura Siegemund | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
5-6 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Laura Siegemund vs. Anna Zaja - Wzajemne mecze
19.06.20 | 1. runda | Laura Siegemund | Anna Zaja | 2-6, 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
14.07.18 | Półfinał | Laura Siegemund | Anna Zaja | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Versmold | ceglana |
04.08.08 | 1. runda | Laura Siegemund | Anna Zaja | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | Hechingen | ceglana |
Laura Siegemund form & Anna Zaja form
Laura Siegemund - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Darja Semenistaja | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Robin Montgomery | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
10.02.24 Klasyf. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 3-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Kasatkina | - | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Ana Bogdan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 6-71, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
20.10.23 2. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Katerina Siniakova | - | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Xinyu Wang | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Lin Zhu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Diana Shnaider | 6-2, 3-0, Diana Shnaider - krecz | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Meiling Wang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Cori Gauff | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Klasyf. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alize Cornet | 6-3, 6-76, 2-5, - Laura Siegemund - krecz | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
30.07.23 Finał | vs. Iga Swiatek | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Ćwierćfinał | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Półfinał | vs. Tatjana Maria | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Anna Zaja - ostatnie mecze
W25 Santa - ceglana | ||||
19.04.22 1. runda | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
14.04.22 2. runda | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.04.22 1. runda | vs. Sada Nahimana | 7-65, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Birmingham - halowa | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Olga Helmi | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Budapest - ceglana | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Wiesbaden - ceglana | ||||
22.09.21 1. runda | vs. Marina Melnikova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Karlsruhe - ceglana | ||||
07.09.21 Klasyf. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Ashley Lahey | 6-71, 6-72 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
30.07.21 Ćwierćfinał | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.07.21 2. runda | vs. Richel Hogenkamp | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.07.21 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
23.07.21 Ćwierćfinał | vs. Panna Udvardy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.07.21 2. runda | vs. Simona Waltert | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.07.21 1. runda | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.07.21 Klasyf. | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
21.06.21 1. runda | vs. Ann Li | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.21 Klasyf. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Jonkoping - ceglana | ||||
16.06.21 2. runda | vs. Carol Zhao | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.06.21 1. runda | vs. Joanne Zuger | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
29.05.21 Półfinał | vs. Daniela Vismane | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.21 2. runda | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Kamilla Bartone | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
17.04.21 1. runda klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |