MECZ
18.05.19 | 1. runda klasyf. | Laura Siegemund | Andrea Gamiz | 6-0, 6-1 | Strasbourg | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Laura Siegemund | Andrea Gamiz | |
1. podanie % | 21/27 (78%) | 31/37 (84%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/21 (90%) | 12/31 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/6 (83%) | 0/6 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/37 (68%) | 3/27 (11%) |
Zdobyte punkty – razem | 49/64 (77%) | 15/64 (23%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 0 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Laura Siegemund | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laura Siegemund | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Laura Siegemund | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Laura Siegemund | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Laura Siegemund | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laura Siegemund | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Laura Siegemund vs. Andrea Gamiz - Wzajemne mecze
18.05.19 | 1. runda klasyf. | Laura Siegemund | Andrea Gamiz | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Strasbourg | ceglana |
Laura Siegemund form & Andrea Gamiz form
Laura Siegemund - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Darja Semenistaja | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Robin Montgomery | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
10.02.24 Klasyf. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 3-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Kasatkina | - | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Ana Bogdan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 6-71, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
20.10.23 2. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Katerina Siniakova | - | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Xinyu Wang | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Lin Zhu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Diana Shnaider | 6-2, 3-0, Diana Shnaider - krecz | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Meiling Wang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Cori Gauff | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Klasyf. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alize Cornet | 6-3, 6-76, 2-5, - Laura Siegemund - krecz | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
30.07.23 Finał | vs. Iga Swiatek | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Ćwierćfinał | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Półfinał | vs. Tatjana Maria | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Andrea Gamiz - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
03.09.23 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 Klasyf. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
14.03.23 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
06.02.23 Klasyf. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
11.01.23 1. runda | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Barranquilla - twarda | ||||
02.11.22 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |