MECZ
05.01.19 | 1. runda klasyf. | Laura Siegemund | Alexandra Panova | 1-6, 7-65, 6-4 | Hobart | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Laura Siegemund vs. Alexandra Panova - Wzajemne mecze
05.01.19 | 1. runda klasyf. | Laura Siegemund | Alexandra Panova | 1-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | Hobart | twarda |
03.11.14 | Półfinał | Laura Siegemund | Alexandra Panova | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
10.12.07 | 2. runda | Alexandra Panova | Laura Siegemund | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Lagos | twarda |
Laura Siegemund form & Alexandra Panova form
Laura Siegemund - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Darja Semenistaja | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Robin Montgomery | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
10.02.24 Klasyf. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 3-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Kasatkina | - | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Ana Bogdan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 6-71, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
20.10.23 2. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Katerina Siniakova | - | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Xinyu Wang | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Lin Zhu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Diana Shnaider | 6-2, 3-0, Diana Shnaider - krecz | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Meiling Wang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Cori Gauff | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Klasyf. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alize Cornet | 6-3, 6-76, 2-5, - Laura Siegemund - krecz | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
30.07.23 Finał | vs. Iga Swiatek | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Ćwierćfinał | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Półfinał | vs. Tatjana Maria | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Alexandra Panova - ostatnie mecze
Monterrey - twarda | ||||
01.04.19 Klasyf. | vs. Miyu Kato | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.03.19 2. runda klasyf. | vs. Asia Muhammad | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.03.19 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 6-2, 7-610 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
05.01.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Siegemund | 6-1, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
30.12.18 2. runda klasyf. | vs. Silvia Soler-Espinosa | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.12.18 1. runda klasyf. | vs. Erin Routliffe | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Mona Barthel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Renata Voracova | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-67, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
23.09.18 Klasyf. | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
12.09.18 1. runda | vs. Conny Perrin | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zagreb - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 7-65, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
29.08.18 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.08.18 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 6-71, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Palkina | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
13.07.18 Ćwierćfinał | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.07.18 2. runda | vs. Dalma Galfi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.07.18 1. runda | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 1-2, Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
09.07.18 Klasyf. | vs. Alena Fomina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Cornelia Lister | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Vaihingen - ceglana | ||||
28.06.18 2. runda | vs. Marie Benoit | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.18 1. runda | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.06.18 Klasyf. | vs. Valeriya Solovyeva | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.06.18 1. runda klasyf. | vs. Selina Dal | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montpellier - ceglana | ||||
20.06.18 2. runda | vs. Sherazad Reix | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.06.18 1. runda | vs. Alice Rame | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu |