INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olga Saez Larra vs. Laura Schaeder - Wzajemne mecze
21.11.19 | 2. runda | Olga Saez Larra | Laura Schaeder | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Solarino | dywanowa |
28.03.17 | 1. runda | Olga Saez Larra | Laura Schaeder | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
23.08.16 | 1. runda | Olga Saez Larra | Laura Schaeder | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Bagnatica | ceglana |
06.06.16 | Klasyf. | Olga Saez Larra | Laura Schaeder | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Essen | ceglana |
18.06.12 | Ćwierćfinał | Laura Schaeder | Olga Saez Larra | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | Madrid | ceglana |
Olga Saez Larra form & Laura Schaeder form
Olga Saez Larra - ostatnie mecze
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Kimmi Hance | 6-0, 6-75, 10-7 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.21 2. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Marine Partaud | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
10.08.21 Klasyf. | vs. Francisca Jorge | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
13.07.21 Klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Ines Nicault | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - twarda | ||||
06.07.21 1. runda | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palma - twarda | ||||
02.07.21 Ćwierćfinał | vs. Lulu Sun | 7-65, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.21 2. runda | vs. Na-Lae Han | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
17.06.21 2. runda | vs. Himari Sato | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.06.21 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
10.06.21 2. runda | vs. Na-Lae Han | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Katrina Scott | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
10.05.21 Klasyf. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.05.21 1. runda | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
21.04.21 2. runda | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Laura Schaeder - ostatnie mecze
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.22 Klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.11.20 1. runda | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.20 Ćwierćfinał | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.20 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.10.20 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
09.09.20 Klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cordenons - ceglana | ||||
24.08.20 1. runda | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
03.07.20 1. runda | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.06.20 1. runda | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.06.20 1. runda | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
28.01.20 1. runda | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.12.19 2. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.12.19 Finał | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.12.19 Półfinał | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.12.19 1. runda | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.19 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |