Holandia
11.07.00, 23 lat
11.07.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Katerina Antoniou vs. Laura Schaeder - Wzajemne mecze
13.03.18 | 1. runda | Laura Schaeder | Katerina Antoniou | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Heraklion | ceglana |
Katerina Antoniou form & Laura Schaeder form
Katerina Antoniou - ostatnie mecze
Heraklion - ceglana | ||||
11.11.18 Klasyf. | vs. Alica Rusova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Marnellou | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Kimmy A. Guerin | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Jovana Babic | 7-5, 7-67 | szczegóły meczu | |
Haren - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Delfina Glorioso | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Iuliia Asanova | 6-4, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Sanne Jansen | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Siobhan Anderson | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Den Haag - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Caroline Ilowska | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Victoria Negoita | 4-6, 0-3, - Katerina Antoniou - krecz | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.03.18 1. runda | vs. Laura Schaeder | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Anastassia Pantelic | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stosic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Eirini Kontaki | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Laura Schaeder - ostatnie mecze
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.22 Klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.11.20 1. runda | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.20 Ćwierćfinał | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.20 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.10.20 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
09.09.20 Klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cordenons - ceglana | ||||
24.08.20 1. runda | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
03.07.20 1. runda | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.06.20 1. runda | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.06.20 1. runda | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
28.01.20 1. runda | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.12.19 2. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.12.19 Finał | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.12.19 Półfinał | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.12.19 1. runda | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.19 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |