MECZ
31.03.17 | Ćwierćfinał | Laura Sainsbury | Corinna Dentoni | 6-3, 6-74, 7-5 | Obidos | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Laura Sainsbury | Corinna Dentoni | |
1. podanie % | 64/115 (56%) | 64/96 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 42/64 (66%) | 39/64 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 27/51 (53%) | 16/32 (50%) |
Zdobyte break-ball | 7/7 (100%) | 4/12 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/96 (43%) | 46/115 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 110/211 (52%) | 101/211 (48%) |
Double foul | 6 | 7 |
Asy | 4 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Laura Sainsbury vs. Corinna Dentoni - Wzajemne mecze
31.03.17 | Ćwierćfinał | Laura Sainsbury | Corinna Dentoni | 6-3, 6-74, 7-5 | szczegóły meczu | Obidos | dywanowa |
24.03.17 | 2. runda | Corinna Dentoni | Laura Sainsbury | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | Obidos | dywanowa |
Laura Sainsbury form & Corinna Dentoni form
Laura Sainsbury - ostatnie mecze
Manchester - trawiasta | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
15.01.18 Klasyf. | vs. Nadja Gilchrist | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
06.12.17 1. runda | vs. Naomi Totka | 6-75, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
30.11.17 2. runda | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.17 1. runda | vs. Marlies Szupper | 6-72, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shrewsbury - halowa | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Chloe Hughes | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sunderland - halowa | ||||
01.11.17 2. runda | vs. Erin Richardson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.17 1. runda | vs. Eden Silva | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Wirral - halowa | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Alicia Barnett | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Montemor O - twarda | ||||
29.05.17 Klasyf. | vs. Giada Clerici | 6-74, 4-4, - Laura Sainsbury - krecz | szczegóły meczu | |
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Nandini Sharma | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dunakeszi - ceglana | ||||
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Kristina Schmiedlova | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.05.17 Klasyf. | vs. Kimberley Zimmermann | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Vivien Abraham | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Gyor - ceglana | ||||
01.05.17 Klasyf. | vs. Ana Biskic | 7-611, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.05.17 1. runda klasyf. | vs. Klaudia Szabo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
01.04.17 Półfinał | vs. Eden Silva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.03.17 Ćwierćfinał | vs. Corinna Dentoni | 6-3, 6-74, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.03.17 2. runda | vs. Harmony Tan | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.03.17 1. runda | vs. Mathilde Armitano | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.03.17 Klasyf. | vs. Amandine Cazeaux | 6-4, 1-0, Amandine Cazeaux - krecz | szczegóły meczu | |
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Rita Vilaca | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
24.03.17 2. runda | vs. Corinna Dentoni | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.03.17 1. runda | vs. Rita Vilaca | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Olivia Nicholls | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.03.17 Klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Wirral - halowa | ||||
13.02.17 Klasyf. | vs. Nina Stadler | 6-4, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Nell Miller | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Edgbaston - halowa | ||||
07.02.17 1. runda | vs. Kimberley Zimmermann | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Corinna Dentoni - ostatnie mecze
W25 Santa - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Federica Bilardo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Versace Gatti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
21.02.23 1. runda | vs. Gabriella Price | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
14.02.23 1. runda | vs. Sohyun Park | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.22 1. runda klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.20 2. runda | vs. Martha Matoula | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Gaelle Desperrier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
16.12.19 Klasyf. | vs. Miyu Kato | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Avika Sagwal | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Pune - twarda | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Alicia Smith | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.12.19 Klasyf. | vs. Freya Christie | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Deeksha Manju Prasad | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Chanelle Van Nguyen | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Emma Navarro | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Steur | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Deniz Khazaniuk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda klasyf. | vs. Eva Marie Voracek | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Ingrid Martins | 6-73, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Trevisan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 2. runda | vs. Anastasia Detiuc | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.10.19 1. runda | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.10.19 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 Klasyf. | vs. Eri Hozumi | 4-6, 7-66, 10-8 | szczegóły meczu | |
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Rossi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu |