MECZ
05.09.18 | 1. runda | Laura Radakovic | Zita Kovacs | 6-4, 4-6, 6-2 | Szekesfehervar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Laura Radakovic | Zita Kovacs | |
1. podanie % | 69/89 (78%) | 57/85 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/69 (55%) | 34/57 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/20 (60%) | 12/28 (43%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/85 (46%) | 39/89 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 89/174 (51%) | 85/174 (49%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Bośnia i Hercegowina
29.03.01, 22 lat
29.03.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Laura Radakovic vs. Zita Kovacs - Wzajemne mecze
05.09.18 | 1. runda | Laura Radakovic | Zita Kovacs | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | Szekesfehervar | ceglana |
Laura Radakovic form & Zita Kovacs form
Laura Radakovic - ostatnie mecze
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
09.06.23 2. runda | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Svetlana Samardzic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Lena Ebster | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Murska - halowa | ||||
27.03.23 Klasyf. | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Semenova | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-75, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Kircheva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
05.12.22 Klasyf. | vs. Mia Chudejova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-4, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Veronika Bokor | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.11.22 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Liliana Gajdosova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.22 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Martina Marusinova | 3-6, 0-2, - Laura Radakovic - krecz | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Na Dong | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
18.08.22 2. runda | vs. Costanza Traversi | 6-1, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Zita Kovacs - ostatnie mecze
W60 Szekesfehervar - ceglana | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Eszter Meri | 6-4, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Satsuki Takamura | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Andjela Sebrek | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Rina Saigo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Budapest - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Barbora Miklova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
09.04.19 1. runda | vs. Louise Brunskog | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.04.19 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
09.12.18 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
06.12.18 2. runda | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.18 1. runda | vs. Noelly Longi Nsimba | 2-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
02.11.18 Ćwierćfinał | vs. Tamara Curovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.18 2. runda | vs. Indy De Vroome | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Alessia Truden | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
25.10.18 2. runda | vs. Chiraz Bechri | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.18 1. runda | vs. Sabrina Rittberger | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Laura Radakovic | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
27.08.18 Klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Luca Nagymihaly | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Iana Tishchenko | 6-71, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Agnes Bukta | 6-74, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
19.07.18 2. runda | vs. Cristina Ene | 2-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.18 1. runda | vs. Eugenia Ganga | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jovana Trickovic | 7-611, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stare Splavy - ceglana | ||||
04.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jenna Dean | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Katerina Vankova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Yuliya Lysa | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |