MECZ
08.01.16 | 1. runda klasyf. | Laura Pous-Tio | Katarzyna Piter | 6-3, 6-2 | Hobart | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Laura Pous-Tio | Katarzyna Piter | |
1. podanie % | 32/47 (68%) | 50/66 (76%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/32 (72%) | 22/50 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/15 (40%) | 7/16 (44%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/66 (56%) | 18/47 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/113 (58%) | 47/113 (42%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 0 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Laura Pous-Tio vs. Katarzyna Piter - Wzajemne mecze
08.01.16 | 1. runda klasyf. | Laura Pous-Tio | Katarzyna Piter | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Hobart | twarda |
01.01.16 | 1. runda klasyf. | Laura Pous-Tio | Katarzyna Piter | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Brisbane | twarda |
Laura Pous-Tio form & Katarzyna Piter form
Laura Pous-Tio - ostatnie mecze
Rabat - ceglana | ||||
29.04.17 1. runda klasyf. | vs. Martina Trevisan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
13.09.16 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Barcelona - ceglana | ||||
03.09.16 Półfinał | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.09.16 Ćwierćfinał | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.09.16 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.16 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 7-62, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - twarda | ||||
01.08.16 1. runda | vs. Alize Lim | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Campos Do - twarda | ||||
28.07.16 Ćwierćfinał | vs. Alize Lim | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.07.16 2. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.16 1. runda | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
20.07.16 1. runda | vs. Elyne Boeykens | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
07.07.16 2. runda | vs. Amandine Hesse | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.07.16 1. runda | vs. Stefanie Voegele | 6-4, Stefanie Voegele - krecz | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
02.07.16 Finał | vs. Silvia Soler-Espinosa | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.07.16 Półfinał | vs. Arantxa Rus | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.06.16 Ćwierćfinał | vs. Nastassja Burnett | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.06.16 2. runda | vs. Stephanie Vogt | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.16 1. runda | vs. Montserrat Gonzalez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lenzerheide - ceglana | ||||
23.06.16 2. runda | vs. Nina Alibalic | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
21.06.16 1. runda | vs. Patty Schnyder | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montpellier - ceglana | ||||
14.06.16 1. runda | vs. Margot Yerolymos | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
08.06.16 1. runda | vs. Karen Barritza | 6-3, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.16 2. runda | vs. Jana Cepelova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
01.06.16 1. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
17.05.16 1. runda klasyf. | vs. Olga Savchuk | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nurnberg - ceglana | ||||
14.05.16 1. runda klasyf. | vs. Antonia Lottner | 6-4, 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
29.04.16 1. runda klasyf. | vs. Alison Riske | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
17.04.16 1. runda klasyf. | vs. Basak Eraydin | 2-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
12.04.16 1. runda | vs. Elitsa Kostova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kuala Lumpur - twarda | ||||
27.02.16 1. runda klasyf. | vs. Risa Ozaki | 6-3, 6-74, 0-6 | szczegóły meczu |
Katarzyna Piter - ostatnie mecze
Adelaide - twarda | ||||
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Kirsten Flipkens | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava - halowa | ||||
18.09.21 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Katharina Gerlach | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
21.06.21 1. runda | vs. Petra Kvitova | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.21 Klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-66, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Marina Melnikova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
06.03.21 1. runda klasyf. | vs. Olga Govortsova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
05.01.21 1. runda klasyf. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
28.10.20 1. runda klasyf. | vs. Mayo Hibi | 4-6, 7-60, 5-10 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
08.09.20 Klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
24.08.20 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda | vs. Julia Oczachowska | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Martyna Kubka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.20 1. runda | vs. Paula Kania | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.20 1. runda | vs. Paula Kania | 3-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.07.20 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-75, 6-2, 4-2, Valeriya Olyanovskaya - krecz | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Paulina Czarnik | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.20 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.07.20 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Barbara Bonic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.07.20 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-73, 4-1, Natalija Stevanovic - krecz | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Danka Kovinic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.06.20 1. runda | vs. Doroteja Joksovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.06.20 1. runda | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |