MECZ
28.02.19 | 2. runda | Laura Maluniakova | Anastasia Sukhotina | 1-6, 6-3, 7-62 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Laura Maluniakova | Anastasia Sukhotina | |
1. podanie % | 56/91 (62%) | 69/97 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/56 (68%) | 51/69 (74%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/35 (63%) | 11/28 (39%) |
Zdobyte break-ball | 1/6 (17%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/97 (36%) | 31/91 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 95/188 (51%) | 93/188 (49%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Laura Maluniakova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Laura Maluniakova | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Laura Maluniakova | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-5 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
1-6 |
2 | ||
Laura Maluniakova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Laura Maluniakova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Laura Maluniakova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Laura Maluniakova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laura Maluniakova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Laura Maluniakova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Laura Maluniakova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Laura Maluniakova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Laura Maluniakova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Laura Maluniakova | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-5 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Laura Maluniakova | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 6-2 | ||
7-62 |
Słowacja
03.03.98, 26 lat
03.03.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Laura Maluniakova vs. Anastasia Sukhotina - Wzajemne mecze
28.02.19 | 2. runda | Laura Maluniakova | Anastasia Sukhotina | 1-6, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Laura Maluniakova form & Anastasia Sukhotina form
Laura Maluniakova - ostatnie mecze
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
14.09.19 Półfinał | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Vanda Lukacs | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Nevena Sokovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-3, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 7-65, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
25.06.19 Klasyf. | vs. Christina Rosca | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Micol Sanna | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alexia Witthaus Vine | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Noa Liauw A Fong | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Laura-Ioana Paar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.04.19 Półfinał | vs. Magali Kempen | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.04.19 Ćwierćfinał | vs. Barbara Bonic | 6-2, 7-68 | szczegóły meczu | |
11.04.19 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.04.19 Klasyf. | vs. Morgane Van Den Bergh | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.04.19 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.04.19 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.04.19 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.04.19 Klasyf. | vs. Eva Siska | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Fricova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Ange Oby Kajuru | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Mariella Minetti | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.19 Klasyf. | vs. Mira Antonitsch | 6-0, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.19 Ćwierćfinał | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.02.19 2. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
26.02.19 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Anastasia Sukhotina - ostatnie mecze
W15 Shymkent - ceglana | ||||
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Kseniya Yersh | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.04.24 2. runda | vs. Satima Toregen | Satima Toregen - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Remika Ohashi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 5-7, 0-2, - Anastasia Sukhotina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Xichen Zhao | 6-73, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Laura Cilekova | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Cara Korhonen | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ahmedabad - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alina Charaeva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Anastasia Gasanova | 5-5, Anastasia Gasanova - krecz | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Ranim Rassil | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Lya Fernandez | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |