INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maria Joao Koehler vs. Laura-Ioana Paar - Wzajemne mecze
06.06.18 | 1. runda | Laura-Ioana Paar | Maria Joao Koehler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Obidos | dywanowa |
Maria Joao Koehler form & Laura-Ioana Paar form
Maria Joao Koehler - ostatnie mecze
Porto - ceglana | ||||
25.07.18 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.07.18 Klasyf. | vs. Verena Meliss | 0-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Natsuho Arakawa | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Figueira Da - twarda | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Ramu Ueda | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Setubal - twarda | ||||
12.07.18 2. runda | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-0, 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.18 1. runda | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
Guimaraes - twarda | ||||
01.07.18 Finał | vs. Zeel Desai | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.06.18 Półfinał | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, Yuriko Miyazaki - krecz | szczegóły meczu | |
29.06.18 Ćwierćfinał | vs. Theo Gravouil | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.18 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.06.18 1. runda | vs. Stephanie Bertschmann | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
20.06.18 1. runda | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
14.06.18 2. runda | vs. Lulu Sun | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.18 1. runda | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Francisca Jorge | 6-2, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
25.05.18 Ćwierćfinał | vs. Gabriella Da Silva Fick | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.05.18 2. runda | vs. Alicia Herrero Linana | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.05.18 1. runda | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Arina Rodionova | 0-6, 0-1, - Maria Joao Koehler - krecz | szczegóły meczu | |
25.04.18 1. runda | vs. Maria Ines Fonte | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.04.18 Klasyf. | vs. Lulu Sun | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Lucia Quiterio | 7-5, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
18.04.18 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
09.04.18 2. runda klasyf. | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
29.03.18 2. runda | vs. Montserrat Gonzalez | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.03.18 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.18 Klasyf. | vs. Esther Bataille | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
20.03.18 1. runda | vs. Camilla Scala | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
15.03.18 2. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Laura-Ioana Paar - ostatnie mecze
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Christina Mchale | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Poertschach - ceglana | ||||
06.06.22 1. runda | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
11.05.21 1. runda | vs. Alexandra Dulgheru | 0-6, - Laura-Ioana Paar - krecz | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
17.04.21 1. runda klasyf. | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
07.04.21 2. runda | vs. Alexandra Eala | 7-66, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
13.03.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Gasanova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
06.03.21 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
27.02.21 1. runda klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
16.02.21 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
29.01.21 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.21 2. runda | vs. Stefanie Voegele | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.01.21 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
11.01.21 1. runda klasyf. | vs. Maryna Zanevska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
15.12.20 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-4, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
08.11.20 Klasyf. | vs. Oceane Dodin | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.20 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 7-5, 2-0, Rebecca Sramkova - krecz | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.09.20 2. runda klasyf. | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda klasyf. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
31.08.20 2. runda | vs. Kristina Kucova | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
29.08.20 1. runda | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
09.08.20 2. runda klasyf. | vs. Leonie Kung | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.20 1. runda klasyf. | vs. Linda Noskova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
03.08.20 Klasyf. | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
02.08.20 2. runda klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.20 1. runda klasyf. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, Gozal Ainitdinova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
28.02.20 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |