MECZ
05.11.18 | Klasyf. | Laura-Ioana Paar | Camilla Rosatello | 6-1, 4-6, 6-3 | Shrewsbury | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Laura-Ioana Paar | Camilla Rosatello | |
1. podanie % | 57/84 (68%) | 62/94 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 40/57 (70%) | 37/62 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/27 (41%) | 11/32 (34%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/94 (49%) | 33/84 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 97/178 (54%) | 81/178 (46%) |
Double foul | 6 | 4 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Laura-Ioana Paar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laura-Ioana Paar | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laura-Ioana Paar | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Laura-Ioana Paar | 5-1 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Camilla Rosatello | |
0-1 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Laura-Ioana Paar | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Laura-Ioana Paar | 1-2 | |
0-0, 40-30 | ||
Laura-Ioana Paar | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Camilla Rosatello | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laura-Ioana Paar | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Laura-Ioana Paar | 4-3 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Laura-Ioana Paar | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Laura-Ioana Paar | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Laura-Ioana Paar | 0-1 | |
Laura-Ioana Paar | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Camilla Rosatello | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Laura-Ioana Paar | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laura-Ioana Paar | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
5-3 | Camilla Rosatello | |
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Laura-Ioana Paar vs. Camilla Rosatello - Wzajemne mecze
05.11.18 | Klasyf. | Laura-Ioana Paar | Camilla Rosatello | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | Shrewsbury | halowa |
Laura-Ioana Paar form & Camilla Rosatello form
Laura-Ioana Paar - ostatnie mecze
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Christina Mchale | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Poertschach - ceglana | ||||
06.06.22 1. runda | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
11.05.21 1. runda | vs. Alexandra Dulgheru | 0-6, - Laura-Ioana Paar - krecz | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
17.04.21 1. runda klasyf. | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
07.04.21 2. runda | vs. Alexandra Eala | 7-66, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
13.03.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Gasanova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
06.03.21 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
27.02.21 1. runda klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
16.02.21 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
29.01.21 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.21 2. runda | vs. Stefanie Voegele | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.01.21 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
11.01.21 1. runda klasyf. | vs. Maryna Zanevska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
15.12.20 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-4, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
08.11.20 Klasyf. | vs. Oceane Dodin | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.20 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 7-5, 2-0, Rebecca Sramkova - krecz | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.09.20 2. runda klasyf. | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda klasyf. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
31.08.20 2. runda | vs. Kristina Kucova | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
29.08.20 1. runda | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
09.08.20 2. runda klasyf. | vs. Leonie Kung | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.20 1. runda klasyf. | vs. Linda Noskova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
03.08.20 Klasyf. | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
02.08.20 2. runda klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.20 1. runda klasyf. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, Gozal Ainitdinova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
28.02.20 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Camilla Rosatello - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
17.09.23 Klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.23 3. runda | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |