MECZ
17.07.17 | 1. runda | Laura Deigman | Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | Don Benito | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Laura Deigman | Judith Perello Saavedra | |
1. podanie % | 31/55 (56%) | 38/66 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/31 (74%) | 22/38 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/24 (46%) | 9/28 (32%) |
Zdobyte break-ball | 5/15 (33%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/66 (53%) | 21/55 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/121 (57%) | 52/121 (43%) |
Double foul | 2 | 9 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Laura Deigman vs. Judith Perello Saavedra - Wzajemne mecze
17.07.17 | 1. runda | Laura Deigman | Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Don Benito | dywanowa |
Laura Deigman form & Judith Perello Saavedra form
Laura Deigman - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
19.07.20 1. runda | vs. Nadia Rawson | 6-0, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Abigail Amos | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Amelia Rajecki | 6-2, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Eliz Maloney | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Wirral - halowa | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Eden Silva | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sumter - twarda | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Anna Baranovski | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hilton Head - ceglana | ||||
04.10.17 1. runda | vs. Francesca Fusinato | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Templeton - twarda | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Anna Tatishvili | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lubbock - twarda | ||||
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Sabrina Federici | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chiswick - twarda | ||||
08.08.17 1. runda | vs. Maria-Teresa Torro-Flor | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Woking - twarda | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Mollie Crouch | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Samantha Murray | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dublin - dywanowa | ||||
27.07.17 Ćwierćfinał | vs. Jodie Anna Burrage | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.17 Ćwierćfinał | vs. Jodie Anna Burrage | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.17 2. runda | vs. Julie Byrne | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.07.17 2. runda | vs. Julie Byrne | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.07.17 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.17 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Don Benito - dywanowa | ||||
19.07.17 2. runda | vs. Maria Joao Koehler | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.17 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cantanhede - dywanowa | ||||
11.07.17 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
04.07.17 1. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ilkley - trawiasta | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
10.06.17 1. runda klasyf. | vs. Destanee Aiava | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Surbiton - trawiasta | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Ankita Raina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Montemor O - twarda | ||||
29.05.17 Klasyf. | vs. Talya Zandberg | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santarem - twarda | ||||
22.05.17 2. runda klasyf. | vs. Yarden Akler | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Judith Perello Saavedra - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Sarah Tatu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Natalia Madrid | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Alice Tubello | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Emma Lene | 2-6, 7-61, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Shiho Akita | 6-2, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Noemi La Cagnina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Sarah Tatu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Min Liu | 7-63, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 6-73, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Costanza Traversi | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Cristina Diaz Adrover | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Natalia Orlova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Aryana Bartlett | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Anna Kubareva | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
24.07.23 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Paula Arias Manjon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |