MECZ
02.02.20 | 1. runda klasyf. | Laura Beresova | Jovana Gvozdenovic | 6-1, 6-0 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Słowacja
22.02.02, 22 lat
22.02.02, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
20.01.99, 25 lat
20.01.99, 25 lat
Laura Beresova vs. Jovana Gvozdenovic - Wzajemne mecze
02.02.20 | 1. runda klasyf. | Laura Beresova | Jovana Gvozdenovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Laura Beresova form & Jovana Gvozdenovic form
Laura Beresova - ostatnie mecze
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Zuzana Odlevakova | 3-6, 6-0, 6-10 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Erika Sema | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - ceglana | ||||
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - halowa | ||||
23.03.21 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Vladislava Petrovskaia | 6-1, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Jovana Gvozdenovic - ostatnie mecze
W15 Varna - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Amila Jusufbegovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Silvia Maria Costache | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Tereza Dejnozkova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Lara Onal | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Otocec - ceglana | ||||
31.08.20 1. runda klasyf. | vs. Katarina Sopkova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Laura Beresova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Iulia Marko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Isha Budwal | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jelena Marjanovic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
02.10.18 Klasyf. | vs. Lyuboslava Peruhova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Pribylova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
08.09.18 2. runda klasyf. | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Ksenija Tmusic | 6-4, 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ema Mulalic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Tina Vlajic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Jelena Lukic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Katarina Kostic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Ana Kunic | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Andrea Cetkovic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Teodora Sabljarevic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Tanja Grzan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Vera Markovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Simona Maksimovic | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Tamara Milosevic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |