MECZ
01.12.18 | Półfinał | Lara Salden | Daria Kruzhkova | 6-2, 6-1 | Milovice | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Lara Salden | Daria Kruzhkova | |
1. podanie % | 29/48 (60%) | 38/50 (76%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/29 (62%) | 19/38 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/19 (74%) | 3/12 (25%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/50 (56%) | 16/48 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/98 (61%) | 38/98 (39%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Daria Kruzhkova | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Lara Salden | 1-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Daria Kruzhkova | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
2-1 | Daria Kruzhkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Salden | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Lara Salden | 4-1 | |
Lara Salden | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Lara Salden | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
Lara Salden | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Daria Kruzhkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lara Salden | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Daria Kruzhkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lara Salden | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Daria Kruzhkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lara Salden | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lara Salden vs. Daria Kruzhkova - Wzajemne mecze
01.12.18 | Półfinał | Lara Salden | Daria Kruzhkova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Milovice | halowa |
Lara Salden form & Daria Kruzhkova form
Lara Salden - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 3-1, - Lara Salden - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Barbora Palicova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Julia Middendorf | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | - | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Kira Pavlova | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 7-64, 5-6, - Lara Salden - krecz | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Mia Mack | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Magdalini Adaloglou | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 7-5, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Iva Ivanova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Daria Kruzhkova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 1-0, Nikol Mishieva - krecz | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ivana Gombitova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | - Daria Kruzhkova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
18.01.22 1. runda | vs. Dana Shakirova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
25.11.21 2. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Daria Zelinskaya | 7-69, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.10.21 1. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Elizaveta Morozova | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 4-6, 0-2, - Daria Kruzhkova - krecz | szczegóły meczu | |
23.02.21 Klasyf. | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.20 1. runda | vs. Ioana Zvonaru | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.20 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 6-2, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.02.20 Klasyf. | vs. Natela Dzalamidze | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Mikhaylova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
23.01.20 2. runda | vs. Olga Doroshina | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Vlada Koval | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.12.19 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 6-3, 13-11 | szczegóły meczu | |
15.12.19 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.19 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Linda Noskova | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
03.11.19 Finał | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 5-7, 7-61 | szczegóły meczu | |
02.11.19 Półfinał | vs. Noa Liauw A Fong | 6-1, 2-0, Noa Liauw A Fong - krecz | szczegóły meczu |