MECZ
01.10.19 | 1. runda | Lara Panfilov | Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | W15 Sozopol | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lara Panfilov | Lyuboslava Peruhova | |
1. podanie % | 22/36 (61%) | 25/43 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/22 (82%) | 8/25 (32%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/14 (50%) | 8/18 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/43 (63%) | 11/36 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/79 (66%) | 27/79 (34%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-1 | Lyuboslava Peruhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lara Panfilov | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Lyuboslava Peruhova | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Panfilov | 5-1 | |
0-0, 0-15, 40-15, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Lyuboslava Peruhova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Lara Panfilov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Lyuboslava Peruhova | |
0-0 | ||
Lara Panfilov | 3-0 | |
4-0 | Lyuboslava Peruhova | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Lara Panfilov | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
6-0 |
Holandia
10.08.00, 23 lat
10.08.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
18.01.94, 30 lat
18.01.94, 30 lat
Lara Panfilov vs. Lyuboslava Peruhova - Wzajemne mecze
01.10.19 | 1. runda | Lara Panfilov | Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Sozopol | twarda |
Lara Panfilov form & Lyuboslava Peruhova form
Lara Panfilov - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | - | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
17.12.19 Klasyf. | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
17.12.19 2. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
13.12.19 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.12.19 Klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - krecz | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |
Lyuboslava Peruhova - ostatnie mecze
W15 Sozopol - twarda | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Eleonore Tchakarova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Stella Simeonova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Eleni Christofi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Petra Csabi | 6-2, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Marina Magai | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Iana Snezhkina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.19 2. runda klasyf. | vs. Koral Koldobski | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Lara Panfilov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Nina Rudiukova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Laia Conde Monfort | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.12.18 Klasyf. | vs. Chiara Gerbino | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
04.12.18 1. runda | vs. Sandy Marti | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.12.18 Klasyf. | vs. Martina Forcisi | 3-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Erman | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Franziska Kommer | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Beatris Spasova | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.10.18 Klasyf. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Kristin Yordanova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
10.09.18 Klasyf. | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.09.18 2. runda klasyf. | vs. Nikol Docheva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Lynelle En Tong Lim | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Francesca Lucia Duca | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |