MECZ
13.02.20 | 2. runda | Lara Panfilov | Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lara Panfilov | Emilie Lindh Gallagher | |
1. podanie % | 60/111 (54%) | 70/98 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/60 (58%) | 40/70 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 28/51 (55%) | 15/28 (54%) |
Zdobyte break-ball | 6/14 (43%) | 6/12 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/98 (44%) | 48/111 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 106/209 (51%) | 103/209 (49%) |
Double foul | 6 | 3 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lara Panfilov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-A[BP], 40-40 | ||
0-1 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lara Panfilov | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lara Panfilov | 1-3 | |
0-0 | ||
2-3 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lara Panfilov | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, A-40 | ||
4-3 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lara Panfilov | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0 | ||
Lara Panfilov | 0-1 | |
1-1 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 30-0 | ||
Lara Panfilov | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Emilie Lindh Gallagher | |
Lara Panfilov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Lara Panfilov | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-4 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Lara Panfilov | 4-5 | |
0-0 | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lara Panfilov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lara Panfilov | 1-2 | |
0-0, 15-15 | ||
1-3 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0 | ||
Lara Panfilov | 1-4 | |
2-4 | Emilie Lindh Gallagher | |
4-4 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lara Panfilov | 4-5 | |
0-0, 15-15 | ||
5-5 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Lara Panfilov | 5-6 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 1-1, 2-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 6-7, 9-8 | ||
7-68 |
Holandia
10.08.00, 23 lat
10.08.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Lara Panfilov vs. Emilie Lindh Gallagher - Wzajemne mecze
13.02.20 | 2. runda | Lara Panfilov | Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Lara Panfilov form & Emilie Lindh Gallagher form
Lara Panfilov - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | - | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
17.12.19 2. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.12.19 Klasyf. | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
13.12.19 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.12.19 Klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - krecz | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |
Emilie Lindh Gallagher - ostatnie mecze
W35 Solarino - dywanowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Bochoradze | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Xinyu Gao | 6-73, 1-2, - Emilie Lindh Gallagher - krecz | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
12.11.23 Finał | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Lisa Pigato | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Federica Sacco | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gaia Maduzzi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Dalila Spiteri | 6-77, 7-61, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Samira De Stefano | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Ottavia Massetti | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Bervid | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Manon Leonard | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Leonie Kung | 6-1, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Olga Helmi | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu |