MECZ
18.06.17 | Finał | Lara Michel | Marta Huqi Gonzalez Encinas | 6-3, 6-1 | Guimaraes | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lara Michel vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas - Wzajemne mecze
18.06.17 | Finał | Lara Michel | Marta Huqi Gonzalez Encinas | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Guimaraes | twarda |
Lara Michel form & Marta Huqi Gonzalez Encinas form
Lara Michel - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 1-2, - Lara Michel - krecz | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Mila Masic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Stella Kovacicova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Patricija Paukstyte | 6-75, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Kimmi Hance | 2-6, 1-1, - Lara Michel - krecz | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Stoerbrauck | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Samira De Stefano | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Linda Salvi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
01.06.23 Ćwierćfinał | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.05.23 2. runda | vs. Dalila Jakupovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Sarah Kanduth | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Natalia Orlova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
22.05.23 Klasyf. | vs. Kayla Cross | 7-5, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
21.05.23 2. runda klasyf. | vs. Tiffany William | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Ciobanu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
20.06.22 Klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, - Lara Michel - krecz | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nikol Rivkin | 7-5, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - ceglana | ||||
14.08.21 Półfinał | vs. Darja Semenistaja | 6-1, 3-6, 1-1, - Lara Michel - krecz | szczegóły meczu | |
13.08.21 Ćwierćfinał | vs. Victoria Kan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.21 2. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.08.21 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.08.21 Klasyf. | vs. Lara Schmidt | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Yvonna Zuffova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.21 Klasyf. | vs. Vanda Vargova | - | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Marta Huqi Gonzalez Encinas - ostatnie mecze
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Lene | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 7-63, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.04.23 2. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.04.23 1. runda | vs. Anastasiya Kuparev | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 1. runda | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Sandy Marti | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Jade Bornay | 6-3, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.02.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Gruber | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
01.02.23 1. runda | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.01.23 Klasyf. | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Yu-Yun Li | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 5-7, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
W80+H Valencia - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Madrid - ceglana | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-4, 0-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.22 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 Klasyf. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. Laura Vasilescu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Quinta - twarda | ||||
13.10.22 1. runda | vs. Tamira Paszek | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.10.22 Klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.22 2. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - ceglana | ||||
29.09.22 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.22 1. runda | vs. Matilde Jorge | 7-64, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu |