MECZ
16.10.17 | 1. runda klasyf. | Lara Marco Mas | Andjela Reljic | 7-5, 6-4 | Roja De | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Hiszpania
18.11.01, 22 lat
18.11.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
16.10.97, 26 lat
16.10.97, 26 lat
Lara Marco Mas vs. Andjela Reljic - Wzajemne mecze
16.10.17 | 1. runda klasyf. | Lara Marco Mas | Andjela Reljic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Roja De | ceglana |
Lara Marco Mas form & Andjela Reljic form
Lara Marco Mas - ostatnie mecze
W15 Castellon - ceglana | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Gemma Lairon Navarro | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 6-2, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
Nules - ceglana | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Silvia Martinez Jimenez | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vinaros - ceglana | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Esther Romero Garcia | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Luniuska Delgado | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Don Benito - dywanowa | ||||
16.07.18 Klasyf. | vs. Marta Gonzalez Ballbe | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Alexia Witthaus Vine | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
21.05.18 2. runda klasyf. | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palmanova - ceglana | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Milan Krish | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Francesca Fusinato | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Manacor - ceglana | ||||
11.02.18 1. runda klasyf. | vs. Francescamaria Pannarale | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Manacor - ceglana | ||||
04.02.18 1. runda klasyf. | vs. Chloe Hamlin | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nules - ceglana | ||||
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Alba Ferreres Fernandez | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Benicarlo - ceglana | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Claudia Sanchez Quesada | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Julia Payola | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Andjela Reljic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nules - ceglana | ||||
05.12.16 1. runda klasyf. | vs. Yulia Almiron Solano | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Benicarlo - ceglana | ||||
14.11.16 1. runda klasyf. | vs. Ksenija Sharifova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vinaros - ceglana | ||||
07.11.16 2. runda klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Yulia Almiron Solano | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Andjela Reljic - ostatnie mecze
W25 Swan - trawiasta | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Breanna Cerasa | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Traralgon - twarda | ||||
22.11.22 1. runda klasyf. | vs. Gabrielle Villegas | 6-2, 0-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Traralgon - twarda | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Sara Nayar | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Natalie Gaft | 1-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Aunchisa Chanta | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Natalia Slaba | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mogyorod - ceglana | ||||
15.08.22 Klasyf. | vs. Eszter Meri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Simeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Noelleda Ah San | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Barbora Cibakova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
01.09.18 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Surova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jovana Peric (SRB) | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda klasyf. | vs. Katarina Dukic | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Paulina Milosavljevic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Mila Mejic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Daniela Andreea Rosca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Reka Farbas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Teodora Mitrovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
06.05.18 Klasyf. | vs. Moni Potrc | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.05.18 2. runda klasyf. | vs. Renata Ivandic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nules - ceglana | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |