MECZ
21.10.19 | 1. runda klasyf. | Lara Kaiser | Graziella Barrett | 6-0, 6-1 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Austria
23.07.01, 22 lat
23.07.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
08.06.00, 23 lat
08.06.00, 23 lat
Lara Kaiser vs. Graziella Barrett - Wzajemne mecze
21.10.19 | 1. runda klasyf. | Lara Kaiser | Graziella Barrett | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Lara Kaiser form & Graziella Barrett form
Lara Kaiser - ostatnie mecze
W15 Tabarka - ceglana | ||||
21.10.19 Klasyf. | vs. Ines Nicault | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Graziella Barrett | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Helena Verbeeck | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 St. - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Selina Pichler | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jana Jablonovska | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
10.06.19 Klasyf. | vs. Martina Capurro Taborda | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
05.06.19 Klasyf. | vs. Kristyna Bedrnova | 4-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Lena Greiner | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
15.07.18 Klasyf. | vs. Betina Stummer | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Emma Zakordoniec | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Graziella Barrett - ostatnie mecze
W25 Loughborough - halowa | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 0-5, - Graziella Barrett - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.11.21 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Lydia Besbalta | 3-5, - Graziella Barrett - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Ester Ivaldo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Anita Bertoloni | 0-6, 0-3, - Graziella Barrett - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jelusic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Pia Lovric | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.03.20 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cyan Sun | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.12.19 Klasyf. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Rapelang Danielle Sebata | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Lena Delfosse | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Joanna Tomera | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 Klasyf. | vs. Rita Atik | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Lara Kaiser | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Sveva Mazzari | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
03.06.19 Klasyf. | vs. Sarina Kang | 3-6, - Graziella Barrett - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Margaux Orange | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Irene Lavino | 1-6, 0-2, - Graziella Barrett - krecz | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
19.11.18 1. runda klasyf. | vs. Amel Sammari | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |