Finlandia
04.08.99, 24 lat
04.08.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Mariella Minetti vs. Lara Escauriza - Wzajemne mecze
13.09.17 | 1. runda | Lara Escauriza | Mariella Minetti | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Mariella Minetti form & Lara Escauriza form
Mariella Minetti - ostatnie mecze
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Naoko Eto | 1-6, 0-1, - Mariella Minetti - krecz | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Carol Plakk | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Danderyd - ceglana | ||||
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Stina Larsson | 3-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
01.08.22 Klasyf. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Krsko - ceglana | ||||
23.05.22 Klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lana Stanisic | 6-2, 3-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
26.07.21 1. runda klasyf. | vs. Lisa Zaar | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Ksenia Kolesnikova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tampere - halowa | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - ceglana | ||||
18.07.19 1. runda | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Molly Helgesson | 2-6, 7-68, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Gothenburg - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Maluniakova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
28.11.18 2. runda | vs. Manca Pislak | 5-7, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.18 1. runda | vs. Francesca Rumi | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.11.18 Klasyf. | vs. Silvia Saccani | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Emilie Elde | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Smilla Kjaergaard | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
26.10.18 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.18 2. runda | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.18 1. runda | vs. Anette Munozova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.18 Klasyf. | vs. Martina Petrovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Paulina Engback | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
09.10.18 1. runda klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.18 Klasyf. | vs. Alia Lex | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Nevena Sokovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.18 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Lara Escauriza - ostatnie mecze
W25 Platja - ceglana | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lambare - ceglana | ||||
19.12.21 Finał | vs. Cadence Brace | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.21 Półfinał | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.12.21 Ćwierćfinał | vs. Lucia Peyre | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.12.21 2. runda | vs. Antonia Vergara Rivera | 5-7, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.12.21 1. runda | vs. Aline Aveiro | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Curitiba - ceglana | ||||
03.12.21 Ćwierćfinał | vs. Thaisa Grana Pedretti | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.12.21 2. runda | vs. Sofia Cohen Perovani | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.12.21 1. runda | vs. Relebogile Sereo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Brasilia - ceglana | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Gabriela Lee | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 Klasyf. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Juliana Munhoz | 6-2, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
04.11.21 2. runda | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.21 1. runda | vs. Enola Chiesa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80+H Les - twarda | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Conde-Vendrell | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.21 2. runda klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | - Lara Escauriza - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.21 1. runda | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.21 Klasyf. | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alicia Alvarez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
01.06.21 2. runda klasyf. | vs. Jessica Livianu | 1-6, 0-3, - Lara Escauriza - krecz | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Amber Mcginnis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Julia Riera | 3-6, 7-61, 6-10 | szczegóły meczu | |
10.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Madison Appel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Elizabet Hamaliy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Ingrid Martins | 7-5, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu |