MECZ
04.03.18 | 2. runda klasyf. | Lara Escauriza | Karolayne Da Rosa | 7-5, 7-62 | Campinas | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lara Escauriza vs. Karolayne Da Rosa - Wzajemne mecze
04.03.18 | 2. runda klasyf. | Lara Escauriza | Karolayne Da Rosa | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | Campinas | ceglana |
Lara Escauriza form & Karolayne Da Rosa form
Lara Escauriza - ostatnie mecze
W25 Platja - ceglana | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lambare - ceglana | ||||
19.12.21 Finał | vs. Cadence Brace | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.21 Półfinał | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.12.21 Ćwierćfinał | vs. Lucia Peyre | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.12.21 2. runda | vs. Antonia Vergara Rivera | 5-7, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.12.21 1. runda | vs. Aline Aveiro | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Curitiba - ceglana | ||||
03.12.21 Ćwierćfinał | vs. Thaisa Grana Pedretti | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.12.21 2. runda | vs. Sofia Cohen Perovani | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.12.21 1. runda | vs. Relebogile Sereo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Brasilia - ceglana | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Gabriela Lee | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 Klasyf. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Juliana Munhoz | 6-2, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
04.11.21 2. runda | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.21 1. runda | vs. Enola Chiesa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80+H Les - twarda | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Conde-Vendrell | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.21 2. runda klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | - | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.21 1. runda | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.21 Klasyf. | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alicia Alvarez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
01.06.21 2. runda klasyf. | vs. Jessica Livianu | 1-6, 0-3, - Lara Escauriza - krecz | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Amber Mcginnis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Julia Riera | 3-6, 7-61, 6-10 | szczegóły meczu | |
10.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Madison Appel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Elizabet Hamaliy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Althea Hudson | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Karolayne Da Rosa - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Tea Lukic | 7-64, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Susanne Celik | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Natalia Orlova | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 Klasyf. | vs. Tanysha Dissanayake | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Arina Solomatina | 4-6, 7-63, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda | vs. Naima Karamoko | 7-66, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Nikola Breckova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Alice Viglianisi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda | vs. Emily Meyer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Alice Gillan | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Iuliia Nikitina | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sezze - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Francesca Jones | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Imola - dywanowa | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
05.07.19 Ćwierćfinał | vs. Diana Chehoudi | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.07.19 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.19 1. runda | vs. Louise Brunskog | 1-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.06.19 1. runda | vs. Alexandra Viktorovitch | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Lara Panfilov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Barletta - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Rome - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Vivian Heisen | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
16.04.19 1. runda | vs. Alice Tubello | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Andreea Velcea | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.04.19 1. runda | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
26.03.19 1. runda | vs. Camilla Scala | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |