INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Camila Giangreco Campiz vs. Lara Escauriza - Wzajemne mecze
15.05.18 | 1. runda | Lara Escauriza | Camila Giangreco Campiz | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
24.10.17 | 1. runda | Camila Giangreco Campiz | Lara Escauriza | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Lambare | ceglana |
12.07.17 | 2. runda | Lara Escauriza | Camila Giangreco Campiz | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Campos Do | twarda |
29.11.16 | 1. runda | Camila Giangreco Campiz | Lara Escauriza | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Santiago | ceglana |
Camila Giangreco Campiz form & Lara Escauriza form
Camila Giangreco Campiz - ostatnie mecze
Colina - ceglana | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Fernanda Brito | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Bianca Lia Antican Gonzalez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
20.09.18 Ćwierćfinał | vs. Jazmin Ortenzi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.09.18 2. runda | vs. Candela Bugnon | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.18 1. runda | vs. Dolores Molina Portela | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Luque - twarda | ||||
06.09.18 2. runda | vs. Paulina Franco Martinessi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.09.18 Ćwierćfinał | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 7-63, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Candela Bugnon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Asuncion - ceglana | ||||
31.08.18 Półfinał | vs. Fernanda Brito | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.18 Ćwierćfinał | vs. Carla Lucero | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.18 2. runda | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lambare - ceglana | ||||
24.08.18 Półfinał | vs. Jazmin Ortenzi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.18 Ćwierćfinał | vs. Eduarda Piai | 6-4, 4-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
22.08.18 2. runda | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Heydi Doldan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
28.07.18 Półfinał | vs. Francesca Jones | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.18 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.07.18 2. runda | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.07.18 1. runda | vs. Katriin Saar | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.18 Klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Torino - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 Klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 4-6, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Giulia Pairone | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
02.07.18 Klasyf. | vs. Valeriya Solovyeva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.07.18 2. runda klasyf. | vs. Ana-Lena Toto | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tarvisio - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Monica Cappelletti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Lara Escauriza | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Lara Escauriza - ostatnie mecze
W25 Platja - ceglana | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lambare - ceglana | ||||
19.12.21 Finał | vs. Cadence Brace | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.21 Półfinał | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.12.21 Ćwierćfinał | vs. Lucia Peyre | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.12.21 2. runda | vs. Antonia Vergara Rivera | 5-7, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.12.21 1. runda | vs. Aline Aveiro | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Curitiba - ceglana | ||||
03.12.21 Ćwierćfinał | vs. Thaisa Grana Pedretti | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.12.21 2. runda | vs. Sofia Cohen Perovani | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.12.21 1. runda | vs. Relebogile Sereo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Brasilia - ceglana | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Gabriela Lee | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 Klasyf. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Juliana Munhoz | 6-2, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
04.11.21 2. runda | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.21 1. runda | vs. Enola Chiesa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80+H Les - twarda | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Conde-Vendrell | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.21 2. runda klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | - Lara Escauriza - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.21 1. runda | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.21 Klasyf. | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alicia Alvarez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
01.06.21 2. runda klasyf. | vs. Jessica Livianu | 1-6, 0-3, - Lara Escauriza - krecz | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Amber Mcginnis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Julia Riera | 3-6, 7-61, 6-10 | szczegóły meczu | |
10.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Madison Appel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Elizabet Hamaliy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Althea Hudson | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |