Serbia
13.05.00, 23 lat
13.05.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Andrijana Stoilkovic vs. Lara Escauriza - Wzajemne mecze
02.05.18 | 1. runda | Lara Escauriza | Andrijana Stoilkovic | 7-63, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Andrijana Stoilkovic form & Lara Escauriza form
Andrijana Stoilkovic - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.07.21 1. runda klasyf. | vs. Salma Raslan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Hla El-Sakka | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Merna Refaat | 6-75, 6-73 | szczegóły meczu | |
20.07.21 Klasyf. | vs. Dareen Elleithy | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Hla El-Sakka | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Dalia Sherif | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Melisa Senli | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Dareen Elleithy | 0-2, - Andrijana Stoilkovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Rita Atik | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Taisya Pachkaleva | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jelusic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Bojana Klincov | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Nevena Sokovic | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Nika Zupancic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Katarina Dukic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
11.07.18 1. runda | vs. Barbara Bonic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 Klasyf. | vs. Maria Victoria Negoita | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Darija Mladenovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Kristina Novak | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Paula Baranano | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mila Mejic | 6-0, 4-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Despina Papamichail | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.05.18 Klasyf. | vs. Paula Mihaela Onita | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Lara Escauriza - ostatnie mecze
W25 Platja - ceglana | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lambare - ceglana | ||||
19.12.21 Finał | vs. Cadence Brace | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.21 Półfinał | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.12.21 Ćwierćfinał | vs. Lucia Peyre | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.12.21 2. runda | vs. Antonia Vergara Rivera | 5-7, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.12.21 1. runda | vs. Aline Aveiro | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Curitiba - ceglana | ||||
03.12.21 Ćwierćfinał | vs. Thaisa Grana Pedretti | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.12.21 2. runda | vs. Sofia Cohen Perovani | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.12.21 1. runda | vs. Relebogile Sereo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Brasilia - ceglana | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Gabriela Lee | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 Klasyf. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Juliana Munhoz | 6-2, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
04.11.21 2. runda | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.21 1. runda | vs. Enola Chiesa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80+H Les - twarda | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Conde-Vendrell | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.21 2. runda klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | - Lara Escauriza - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.21 1. runda | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.21 Klasyf. | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alicia Alvarez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
01.06.21 2. runda klasyf. | vs. Jessica Livianu | 1-6, 0-3, - Lara Escauriza - krecz | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Amber Mcginnis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Julia Riera | 3-6, 7-61, 6-10 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Madison Appel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Elizabet Hamaliy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Althea Hudson | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |