MECZ
20.08.14 | 1. runda klasyf. | Lara Arruabarrena | Risa Ozaki | 7-67, 6-0 | New York | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lara Arruabarrena | Risa Ozaki | |
1. podanie % | 53/90 (59%) | 37/68 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/53 (57%) | 18/37 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/37 (54%) | 12/31 (39%) |
Zdobyte break-ball | 6/6 (100%) | 3/9 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 88/90 (98%) | 70/68 (103%) |
Double foul | 5 | 3 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lara Arruabarrena vs. Risa Ozaki - Wzajemne mecze
06.08.17 | Klasyf. | Lara Arruabarrena | Risa Ozaki | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Toronto | twarda |
20.08.14 | 1. runda klasyf. | Lara Arruabarrena | Risa Ozaki | 7-67, 6-0 | szczegóły meczu | New York | twarda |
23.02.14 | 2. runda klasyf. | Lara Arruabarrena | Risa Ozaki | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | Acapulco | twarda |
Lara Arruabarrena form & Risa Ozaki form
Lara Arruabarrena - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
11.09.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.21 2. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.21 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - ceglana | ||||
05.08.21 2. runda | vs. Mihaela Buzarnescu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.08.21 1. runda | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
29.07.21 2. runda | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.21 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
19.07.21 1. runda | vs. Grace Min | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
10.07.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Duval | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
07.07.21 2. runda | vs. Rebecca Peterson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.21 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
22.06.21 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
07.06.21 Klasyf. | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.21 2. runda klasyf. | vs. Antonia Lottner | 6-75, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.05.21 1. runda klasyf. | vs. Usue Maitane Arconada | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
13.05.21 2. runda | vs. Irina Khromacheva | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.05.21 1. runda | vs. Kaja Juvan | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Elise Mertens | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.04.21 Klasyf. | vs. Harmony Tan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.04.21 1. runda klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Harmony Tan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.04.21 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.04.21 1. runda | vs. Jessica Plazas | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.04.21 Klasyf. | vs. Yuliana Monroy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
14.03.21 Klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.21 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Risa Ozaki - ostatnie mecze
W25 Yokohama - twarda | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Himeno Sakatsume | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
09.01.20 2. runda | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.20 1. runda | vs. Kwan Yau Ng | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
01.01.20 1. runda | vs. Xiaodi You | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Taipei - dywanowa | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Jennifer Elie | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Alicia Smith | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bendigo - twarda | ||||
23.10.19 2. runda | vs. Maddison Inglis | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Naiktha Bains | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Toowoomba - twarda | ||||
07.10.19 1. runda | vs. Alison Bai | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brisbane - twarda | ||||
02.10.19 2. runda | vs. Asia Muhammad | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Haruka Kaji | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
14.09.19 1. runda klasyf. | vs. Xinyun Han | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hiroshima - twarda | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Su-Wei Hsieh | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Tsukuba - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Carol Zhao | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Granby - twarda | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Yuuki Tanaka | 6-2, 4-6, 1-2, - Risa Ozaki - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Gatineau - twarda | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Honolulu - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Kayla Day | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Kelly Chen | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
23.06.19 Finał | vs. Arianne Hartono | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.06.19 Półfinał | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.06.19 Ćwierćfinał | vs. Nudnida Luangnam | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.06.19 2. runda | vs. Beatrice Gumulya | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Janice Tjen | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Magali Kempen | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Watsachol Sawatdee | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Kurume - dywanowa | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Miharu Imanishi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |