MECZ
29.04.12 | 2. runda klasyf. | Lara Arruabarrena | Laura Thorpe | 6-4, 6-1 | Estoril | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lara Arruabarrena | Laura Thorpe | |
1. podanie % | 33/48 (69%) | 45/57 (79%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/33 (76%) | 24/45 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/15 (60%) | 4/12 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/57 (51%) | 14/48 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/105 (60%) | 42/105 (40%) |
Double foul | 0 | 6 |
Asy | 0 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lara Arruabarrena vs. Laura Thorpe - Wzajemne mecze
29.04.12 | 2. runda klasyf. | Lara Arruabarrena | Laura Thorpe | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Estoril | ceglana |
06.06.11 | 1. runda | Lara Arruabarrena | Laura Thorpe | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Marseille | ceglana |
23.11.09 | 2. runda | Laura Thorpe | Lara Arruabarrena | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | Vallduxo | ceglana |
02.02.09 | 2. runda | Laura Thorpe | Lara Arruabarrena | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Mallorca | ceglana |
Lara Arruabarrena form & Laura Thorpe form
Lara Arruabarrena - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
11.09.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.21 2. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.21 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - ceglana | ||||
05.08.21 2. runda | vs. Mihaela Buzarnescu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.08.21 1. runda | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
29.07.21 2. runda | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.21 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
19.07.21 1. runda | vs. Grace Min | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
10.07.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Duval | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
07.07.21 2. runda | vs. Rebecca Peterson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.21 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
22.06.21 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
07.06.21 Klasyf. | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.21 2. runda klasyf. | vs. Antonia Lottner | 6-75, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.05.21 1. runda klasyf. | vs. Usue Maitane Arconada | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
13.05.21 2. runda | vs. Irina Khromacheva | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.05.21 1. runda | vs. Kaja Juvan | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Elise Mertens | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.04.21 Klasyf. | vs. Harmony Tan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.04.21 1. runda klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Harmony Tan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.04.21 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.04.21 1. runda | vs. Jessica Plazas | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.04.21 Klasyf. | vs. Yuliana Monroy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
14.03.21 Klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.21 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Laura Thorpe - ostatnie mecze
Biarritz - ceglana | ||||
07.09.15 Klasyf. | vs. Tatiana Bua | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.15 2. runda klasyf. | vs. Lidziya Marozava | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.09.15 1. runda klasyf. | vs. Jelena Simic | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cagnes Sur - ceglana | ||||
04.05.15 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Garcia-Vidagany | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
20.04.15 Klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.15 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
22.02.15 1. runda klasyf. | vs. Maria Irigoyen | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
11.10.14 1. runda klasyf. | vs. Katerina Vankova | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
14.09.14 Klasyf. | vs. Ling Zhang | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bad Saulgau - ceglana | ||||
28.07.14 1. runda | vs. Laura Schaeder | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
14.07.14 1. runda klasyf. | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
07.07.14 2. runda | vs. Ines Ferrer-Suarez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.07.14 Ćwierćfinał | vs. Kaia Kanepi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.07.14 1. runda | vs. Ankita Raina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
30.06.14 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Marseille - ceglana | ||||
02.06.14 1. runda | vs. Lara Michel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
19.04.14 1. runda klasyf. | vs. Eva Birnerova | 6-76, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
10.03.14 Klasyf. | vs. Fiona Ferro | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.14 2. runda klasyf. | vs. Suellen Abel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
03.03.14 1. runda | vs. Richel Hogenkamp | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.14 Klasyf. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.03.14 1. runda klasyf. | vs. Leticia Giudici | 6-1, 3-0, Leticia Giudici - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.14 2. runda klasyf. | vs. Juliana Silva De Carvalho | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
08.02.14 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Daytona Beach - ceglana | ||||
20.01.14 1. runda | vs. Allie Will | 7-5, 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Port St. - ceglana | ||||
13.01.14 1. runda | vs. Cristina Dinu | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vero Beach - ceglana | ||||
06.01.14 1. runda | vs. Nao Hibino | 2-6, 7-63, 5-7 | szczegóły meczu | |
Joue Les - halowa | ||||
07.10.13 1. runda | vs. Amandine Hesse | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vallduxo - ceglana | ||||
30.09.13 2. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 6-2, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.09.13 1. runda | vs. Florencia Molinero | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu |